2752
2734

والا  من هر  کیو  دیدم  سن بالا  ازدواج کرده   اصلا  خوشبخت نشده   و  چون  سنش  بالا بوده   مجبور شده  زندگیشو  تحمل کنه    

برعکس    بیشتر کسایی  که  سن کم  ازدواج کردن  خیلی  خیلی خوشبختن    

این  حرف   بیخوده  و گول زنی  که  طرف  مقابل ناراحت  نشه  

که میگن  اشکال  نداره  مجردی  عوضش  رو بخت میشینی  

خوشبخت میشی   

هیچ چیزی  صد درصدی  نیس   البته   

ولی  تجربه ام  از اطرافیانم  این  بوده   

و اینکه  دخترایی که  شغل  خوبی داشتن  سن بالا ازدواج کردن  

موفق  تر از  دخترایی هستن   که  بدون شغل  تحصیل  و سن بالا  ازدواج کردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من به شانس اعتقاد دارم کسی شانس داشته باشه هر کار کنه خوشبخت میشه شانس نداشته باشه از بچگی بلا سرش میاد تا وقتی بمیره

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …

همه اینا که گفتی برای همه یکسان نیس

چون خیلیا هم سن کم ازدواج کردن و خوشبخت نشدن

و خیلیا هم سن بالا رفتن سرخونه زندگی و راضی هستن

رضایت و خوشبختی در ازدواج فقط به انتخاب خوب بستگی داره... نه دیر و زود ازدواج کردن

من خودم بالای 30 ازدواج کردم... سنتی...  و کاملا راضی ام

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

بنظر من که سن بالاتر میتونی تصمیم درست تری بگیری در کل اعتقادم اینه ازدواج قسمته بالا بری پایین بیای روز و آدم خودش داره

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

من چند نفر از ارافیانم سن بالا ازدواج کردن.چه ازدواجایی.عالییییی هزار ماشاالله

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

بنظرم ربطی نداره ولی ادم میشناسم تو 48سالگی ازدواج کرده تازه فهمیده زندگی وحوشبحتی چیه شوهرش براش تومشهد خونه خریده وتوهمون شهرشون هم خونه دارن همه جا میگ اگ میدونستم ازدواج خوبه زودتر اقدام میکردم 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
والا من هرچی سنم رفت بالاتر هی از تخت اومدم پایین تر 

منم  بخدا   سنم  کم  بود  بهترین  خاستگارا  که خونه  ماشین  درآمد بالا  داشتن    

ولی  الان که سنم رفته  بالا   باورم  نمیشه   پسره  حتی  یه ماشین هم ندارع  اومدی  خاستگاری    توف  به این شانس   

2706