2752
2734
عنوان

با ماشین زدم به وانت

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 33 پست
البته وانتی ها کارشون سخته شاید از جای دیگه ناراحت بوده

اره شایذ

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
نترس تصادف شده بیمه گذاشتن مال همین بعد رحم نکن تا تصادف شد الکی شلوغ کن بگو کاری سوار کی بهت گواهی ...

نه بابا من ترسو هستم واقعا

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام

متاسفانه این آقایون ادمیزاد نیستن. والا کسی شخصیت داشته باشه اینطور  برخورد نمیکنه. متاسفانه از اینکه یک خانوم پشت ماشین نشسته سو استفاده میکنند. آدم یک ذره غیرت داشته باشه میگه ممکنه برای خانوم خودش همچین اتفاقی بیافته اینکه باهاش اینطور برخورد کنند دوست داره؟

سلام متاسفانه این آقایون ادمیزاد نیستن. والا کسی شخصیت داشته باشه اینطور  برخورد نمیکنه. متاسف ...

اره واقعا ازین ناراحتم چه برخوردی با یه خانم

سلام متاسفانه این آقایون ادمیزاد نیستن. والا کسی شخصیت داشته باشه اینطور  برخورد نمیکنه. متاسف ...

من خودم شده طرف زده نصف ماشینمو داغون کرده جوری که درش کلا عوض شده و چند روز خوابیده برای صافکاری و رنگ. حتی صدامو بلند نکردم . حالا چه خانوم چه آقا. خسارت گرفتم ولی کسی حق نداره توهین بکنه.

خوب یک‌ جای باید جوری باشی هر چقدر هم ترسیدی طرف فکر اینکه چون ترسیدی هر چی بهت بگه جوابش بده کم نیا ...

اون لحضه لال شدم

اره واقعا ازین ناراحتم چه برخوردی با یه خانم

وقتی رفتار آدم درست باشه ارامششم بیشتره. یک دفعه یک خانوم من ایستاده بودم تو پارکینگ قشنگ اومد زد وسط ماشین  جوری که من حتی نمیتونستم از در پیاده بشم. بیچاره خانومه هل شده بود. من کلمه ای حتی نگفتم چرا فقط پیاده شدم. زنگ زد به همسرش با من صحبت کرد خیلی هم تشکر کرد که محترمانه با همسرش برخورد کردم. خیلی راحت قضیه حل شد. به نظر من شما هم   که  ترس دارید تو این مواقع به همسرتون زنگ بزنید. چون بالاخره مردا حرف مردارو بهتر میفهمن که اینقدر استرس بهتون وارد نشه.

وقتی رفتار آدم درست باشه ارامششم بیشتره. یک دفعه یک خانوم من ایستاده بودم تو پارکینگ قشنگ اومد زد وس ...

نه آخه چیزی نشده بود وقتی پیاده شد من یکم جلو رفتم دیده بود همینطوری گذاشتو رفت

خوب یک لحظه اشکال نداره ولی خب دفع بعد آمادگی برخورد با این صحنه داری 😅😅😅

شورم اگه بفهمه بیشتر از اون مرده عصبانی میشه

نه آخه چیزی نشده بود وقتی پیاده شد من یکم جلو رفتم دیده بود همینطوری گذاشتو رفت

خوب اینجور ادما مریض هستن. حتی تو ترافیکم فحش به آسمون و زمین میدن. مشکل از خودشونه. در هر حال هم وقتی پشت ماشین های مدل بالا هستید مواظب باشید هم موقعی که پشت وانت یا مینی بوس و یا اتوبوس هستید سعی کنید مسیری برید از اینها فاصله بگیرید.

خوب اینجور ادما مریض هستن. حتی تو ترافیکم فحش به آسمون و زمین میدن. مشکل از خودشونه. در هر حال هم وق ...

نمیدونم والا چرا باید آخه زورش بیاد مدل بالا بودن ماشین انقد بایدعصبیش میکرد

2706