2752
2734
حالا امروز جمعه است یه برنامه بریزید با هم برید پارکی جایی کدورتا را بریزید کنار و آشتی کنید  ...

کاش ب همین سادگی بود ولی خیلی اذیتم میکنه..

ممنون ک برام وقت گذاشتین عزیزم یکم حرف زدم سبک شدم 

انشالله مسببش من نیستم این یه کینه ی قدیمی از خونوادم داره چون دامادمون حسود بود خیلی سعی کرد زندگی ...

تو زندگیتون همیشه سعی کن خودتو سمت شوهرت نشون بدی. دقت کن سمتش نشون بده . یعنی اگر حرفی هم از روی کینه و.. زد سعی کن خودتو بی طرف یا حتی طرفش نشون بدی . حرفه دیگه خواهر به جایی بند نیست . اونم یکم اروم میشه . و تورو محرم حرف خودش میدونه. گارد نگیر جلوش 

مردا دوست ندارن اقتدارشون تو زندگی خدشه دار شه . بلخره نر هستن و خدا اینجوری افریدتشون. تو با سیاست به نفع خودت استفاده کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش ب همین سادگی بود ولی خیلی اذیتم میکنه.. ممنون ک برام وقت گذاشتین عزیزم یکم حرف زدم سبک شدم  ...

سخت نگیر برو پیش قدم شو بعدش سر فرصت مشکلتون رو حل کنید

سلامتی و خوشبختی دخترم
تو زندگیتون همیشه سعی کن خودتو سمت شوهرت نشون بدی. دقت کن سمتش نشون بده . یعنی اگر حرفی هم از روی کی ...

حق با شماست همیشه ته حرفام بهش میگم اره تو اذیت شدی حق داری فلان و اینا اونم ببینه من طرفشم قاعدتا دیگه بدی های خونوادمو نباید بزنه تو صورتم ولی دفعه بعد متاسفانه تکرار میکنه

ب ی حدی رسیدم ینی اگه بخواد مشاجره کنه ایندفعه بهش میگم منو خونوادم همینیم نمیخوای طلاق بده حداقل از زبونش راحت میشم بخدا والله 

تو زندگیتون همیشه سعی کن خودتو سمت شوهرت نشون بدی. دقت کن سمتش نشون بده . یعنی اگر حرفی هم از روی کی ...

ولی خب حق با شماست خیلی قشنگ میگین امیدوارم ب اعصابم مسلط باشم ایندفه جروبحث نکنم

ما مشکلاتمون فقط خیانتش نبود عزیزم . خدا کنه هیچ زندگی خراب نشه . بلکه به هم دلتون گرم بشه و زندگی ش ...

چه صبری داشتین ۱۲ سال تلاش کردین من خیلیییی کم صبرم دوسدارم س سوته نتیجه بگیرم تو هر کاری

میشه اگه ناراحت نمیشین بگین مشکلاتش چی بود؟

حق با شماست همیشه ته حرفام بهش میگم اره تو اذیت شدی حق داری فلان و اینا اونم ببینه من طرفشم قاعدتا د ...

اخی عزیزم خیلی سخته واقعا

حق داری

ولی نزار زندگیت بخاطر ابن مسائل خراب بشه.

یادمه من مشاور میرفتم برای زندگیم . و خیلی دوست داشتم بخاطر پسرم حفظ کنم زندگیو . ولی یک طرفه نمیشه بار همه چیزو به دوش گشید . مشاور بهم گفت دختر تو دیگه خیلی بیشتر از حدش تلاش کردی . بسته. 

وقتی اینو گفت انگار عالم رو سرم خراب شد.

اخی عزیزم خیلی سخته واقعا حق داری ولی نزار زندگیت بخاطر ابن مسائل خراب بشه. یادمه من مشاور میرفتم ...

اره ایندفه جدی بهش میگم بخدا یبار دبگه پای خونوادمو تو مشکلات وسط بکشه تموم میکنم

چه صبری داشتین ۱۲ سال تلاش کردین من خیلیییی کم صبرم دوسدارم س سوته نتیجه بگیرم تو هر کاری میشه اگه ...

عصبی بود و خسیس 

اما دلیل این رفتاراش خیانتش بود

دلیل خیانتشم . به قول خودش حجابم بود. میگفت مثل کلاغ سیاهی و کلی حرف دیگه 

میگفت تو مثل پیر زنایی

در صورتی که من همین بودم اومد خواستگاریم. 

ما خانواده شهید هستیم.

۲ سال کامل بهم انگشتش نخورد

دست بزن داشت

خانوادش تو تمام قسمت های زندگیم دخالت میکردن . حتی مادرشوهرم میومد خونمون تو کابینتامم نگاه میکرد.

در مورد مسائل مالیش .من خونه مادرش میفهمیدم داره ماشین عوض میکنه 

هی خواهر مثل کلفتشون بودم . هیچ ارزشی نداشتم تو اون زندگی

یه روزی میفهمی فقط به خودت لطمه زدی با این کارات.  شکسته شدی و پیر . اونم کیفش کرده

واقعا ما شکسته وپیرم شدیم هر دو ولی دست برنمیداره داستان ادامه داره چون بیشعوری درمان نداره وباید بسوزی وبسازی

عصبی بود و خسیس  اما دلیل این رفتاراش خیانتش بود دلیل خیانتشم . به قول خودش حجابم بود. میگفت ...

چقد بیشعور بود وا

من اگه بفهمم خیانت میکنه طرفم فرشته هم باشه میذارم میررم

امیدوارم همین باشه بعدا ب حرف اومد ازش میپرسم یجوری

می‌خوام بهت روشی رو بگم که مطمئن بشی رابطه داشته یا نه . اگه امروز امتحان نکنی دیگه نمیتونی تشخیص بدی. امروز درخواست رابطه کن به هر نحوی که شده راضیش کن سعی کن شک نکنه موقع انزال به مایع اسپرم نگاه کن اگه خیلی رقیق بود یعنی دیروز یا امروز صبح ارضا شده اگه یه کم غلیظ بود یا مث همیشه بود یعنی رابطه نداشته و ارضا نشده. از روی تجربه میگم چند ساله که ازدواج کردم بالاخره

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
2706