2752
2734
عنوان

سوال ارتودنسی

87 بازدید | 14 پست

بچه ها سال بعد میخام پولامو جم کنم ارتودنسی کنم یه دکتر شهرمون هست ک هم کارای ترمیم انجام میده هم ارتودنسی به نظرتون قبل کار سی تومن پیش قسط بدم بعدم ماهی ۱/۲۰۰بدم تقریبا بعد دوسال با پیش قسط بشه ۶۰ میلیون کارمو انجام میده؟؟؟۲۵ سالمه دگ دوسال قطعا طول میکشه نامرتب دندونم

ارتودنسی شده ۶۰ میلیون؟؟

نه گلم احتمالا تا سال بعد بشه ۴۰ میلیون الان سی تومن فک کنم با کارای ترمیم بشه ۶۰ میلیون میگم شاید دندونم خراب باشه البته اصلا دردی نداره دندونم چون دوسال لب به شیرینی نزدم مسواکم سرجاشه خیلی مراقبم ولی خب باید فکر همه چیو کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه گلم احتمالا تا سال بعد بشه ۴۰ میلیون الان سی تومن فک کنم با کارای ترمیم بشه ۶۰ میلیون میگم شاید د ...

چجوری شیرینی رو حذف کردید؟ یعنی چه چیز هایی رو

من حس میکنم دیگه دیابت بهم نزدیکه انقدر که شکلات و.‌.

چجوری شیرینی رو حذف کردید؟ یعنی چه چیز هایی رو من حس میکنم دیگه دیابت بهم نزدیکه انقدر که شکلات و.‌ ...

من میخورم مثل خرس همچیو ☹😬

"میگفت چشمم آب نمیخوره من احمق بودم بازم نگاش کردم.."
😂😭 دور از جون باید آزمایش بدم، دیگه به دیابت اینا شک کردم با اینکه هیچ علائمی ندارم

😬😂من فک گردم واسه ارتودنسی میگی ک دندونا خراب میشه

"میگفت چشمم آب نمیخوره من احمق بودم بازم نگاش کردم.."
نه گلم احتمالا تا سال بعد بشه ۴۰ میلیون الان سی تومن فک کنم با کارای ترمیم بشه ۶۰ میلیون میگم شاید د ...

من اطلاعاتم در زمینه دندون خوبه.

اگه خواستی عکس از دندونات برام بفرست ببینم چطورن...  هم از نظر نامنظم بودنشون، هم این که خرابی دارن یا نه.

یه عکس از نمای جلو بگیر، یه دونه از آسیاب‌های بالا، یکی هم پایین

2706