2733
2734
عنوان

لطفا کمک کنید بچه دوم بیارم یا سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 66 پست

یه چیزی واسه کارکردنت بگم 

تو میتونی واسه خودت شغل دستو پا کنی 

پول تو کارهایه ازاده از همین حالا اموزش ببینی 

یه کاریو که علاقه داری تا زمان زایمانت یاد بگیری 

مجبور نیستی حتما بری مرتبط با رشتت واسه بقیه کار کنی

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

منم مثل تو اگه تو خونه بمونم بیکار افسرده میشم ....ولی اگه ازدواج کنم خدا بهم دوتا بچه بده دیگه برام مهم نیست و از زندگیم لذت میبرم نیاز نیست صبح تا شب بدووم دنبال دو قرون پول ،عوضش با بچه هام وقت میگذرونم میرم پارک و...‌‌‌‌....جوون میمونم محیط کار آدم شکسته میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخ که من یکی رو سقط کردم ۵ سال پیش مثل سگ پشیمونم.

دارم هنوز تاوان میدم و هر چی خرج میکنم دیگه رحمم قبول نمیکنه و دوباره سقط میشن

عضو گروه لاغری  خزان نارنجی .. گروه بنفش.. .. وزن اولیه 76. ..وزن هدف ۶۰.                                    خواستن توانستن است ...اللهم صل الا محمد و آل محمد.....

عزیزم خدا وقتی چیزی به آدم میده ظرفیتش هم میده

سقط هم گناهه و حرامه چه یه روزه چه صد روزه باشه اون بچه

این‌ نعمت و هدیه ای از طرف خداونده...عزیزترین عالم...

اونوقت پسش بزنیم؟ از بین ببریمش؟

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️

دختر منم برج پنج میشه ۴سالشه و الان دوماهه باردارم..نمیتونیم برات نسخه بپیچیم ولی اون کوچولو الان داره تو رو نگا میکنه.اگه میتونی خوشبختش کنی نگهش دار

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒

براش پرستار بگیر میدونم واقعا سخته من خودم الان اولی و باردارم ۸ ماهمه بخدا گاهی پشیمونی میاد سراغم بچه داری یچه آوردن سخته خصوصا بخوای نقطه سر خط دوباره شروع کنی اوووف 

سقط نکن گناهش تو این دنیا و اون دنیا گردن گیرت میشه دیدم کسایی که کردند و زندگیشون نابود شده قتل حسا ...

من موافق سقط نیستم

ولی تا دلت بخواد آدم دیدم سقط عمدی کردن نه تنها زندگی شون نابود نشده بلکه خیلی هم عادی و خوب زندگی میکنن

یکی از دوستام آرزویش استخدام دولتی شدن بود بعد یه سقط عمدی استخدام هم شد😕

اسی گزینه سقط وحذف کن و فک کن اصلا همچین گزینه ای وجود نداره بعد کم کم خودت وضعیت جدیدو پذیرش میکنی من تا حالا هیچ زنی وندیدم که از نگه داشتن بچه ناخواسته پشیمون شده باشه همشون میگن خداروشکر که اشتباه نکردن

2706