2752
2734
عنوان

لطفا کمک کنید بچه دوم بیارم یا سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر باردار نبودی و برای تک فرزندی یا بچه دوم مشورت میکردی بهت میگفتم وقتی اینقدر دوست داری بری سر کار و از بچه داری خسته ای خب دومی رو نیار ولی حالا که دیگه بی احتیاطی کردی و باردار شدی اگه از ما نظر میخوای من میگم قطعا نگه دار و اصلا سقط نکن . 

ولی الانم میگی ۳۷ سالته کار به راحتی برات پیدا میشه؟ 

چیزی به اسم خانم خانه دار نداریم چون همون خانم به وقت مریضی بچهاش پرستار میشه، به وقت گرسنگی یه آشپز ماهر میشه،به وقت درس و مشق بچها معلم میشه،به وقت چیدمان و مرتب کردن خونه طراح دکوراسیون میشه و به وقت دعوای بچها یه مشاور میشه.پس توخونه بودن خیلی با ارزش تر از بیرون کار کردنه.و مادری بهترین و سخت ترین شغل دنیاس به تصمیم خودت میتونی انتخابش کنی و یا ردش کنی

دقیقا ۳۷ سال سن کمی نیست ک بخای دنبال کار بگردی

۳۷ زیاده ولی ۴۰ تا ۴۲ دیگه محاله  اون همه سختیا که واسه درس خوندن کشیدم یادم میاد با حقوق کم رفتم سرکار که سابقه پیدا کنم بادم میاد گریه ام میگیره 

دخترم ۳ سال و ۴ ماهش بود فهمیدم دوباره باردارم،شاغل بودم و با وجود همه فامیل دورم هیچ کمکی نداشتم،چند ماه دچار بحران بودم واقعا،اما از سقط ترسیدم و نگهش داشتم،الان برزگه ۱۱ سالشه کوچکیه ۷ سال،خیلی راضیم از تصميم ی که گرفتم، من دومی رو مجبور شدم از ده ماهگی بذارم مهد،اوایل خیلی خیلی سخت بود اما گذشت الان که ارتباط شون و باهم میبینم فقط خداروشکر میکنم که اشتباه نکردم

۳۷ زیاده ولی ۴۰ تا ۴۲ دیگه محاله  اون همه سختیا که واسه درس خوندن کشیدم یادم میاد با حقوق کم رف ...

منم ارشد نرم افزاردارم از دانشگاه خوب ولی بخاطر پسرم سرکار نرفتم تربیت بچم واسم واجب تره 

اینم نظر منه شایدشما مثل من فکر نکنی

2706