2752
2734

بذارید از اول بگم ،منو شوهرم 20 سال پیش سنتی ازدواج کردیم و باهم فامیلم هستیم ،شهرهامون باهم فاصله داشه و ما دوران نامزدی دیر به دیر همدیگه رو میدیدیم اما من بعد هر دیدار بیشتر بهش وابسته میشدم غافل از اینکه شوهرم چندبار تو خونشون جنگ دعوا راه انداخته بود به خانوادش میگفته که منو نمیخواد ولی خانوادش نمیذاشتن من متوجه بشم ،خلاصه بعد 8 ماه نامزدی بلاخره عروسی کردیم و تو یه اتاق 3 در 4 تو خونه پدرشوهرم زندگیمونو شروع کردیم تا دو سه ماه خوب بود زندگیمون ولی بعدش سرد شدنای همسرم شروع شد ،اون موقع بچه بودم نمی فهمیدم ولی الان که فکر میکنم اصلا اصلا دوسم نداشت خیلیییی اذیتم میکرد ،خدا رو شکر دست بزن نداشت از اول ولی اذیت روحی خیلی میکرد خلاصه 3 سال بعد ما یه خونه اجاره کردیم و مستقل شدیم ولی اذیتای همسرم ادامه داشت، من تو مجردیم یه دورانی دخترعموم بهم گفت که داداشش از من خوشش میاد ،این اذیتای شوهرم به مرور باعث شد من فکرم بره پیش پسرعموم همش با خودم میگفتم اگه با اون ازدواج میکردم اینجوری عذاب نمیکشیدم اِل بودم بل بودم بعد چند وقت همسرم این موضوع رو فهمید خیلی عصبی بود حالا بماند که بخاطر همین موضوع هم چند سال عذابم داد ،ولی من بیشتر از قبل بهش محبت کردم چون یه بچه داشتم و بخاطر پدر و مادرم نمیتونستم طلاق بگیرم و تصمیم گرفته بودم که زندگیمو بسازم ،انقددررر بهش محبت کردم تو همه سختیاش کنارش بودم که تقریبا بعد از حدود 10 سال اون پسری که حالش از من بهم میخورد شد عااااشقم ،خیییلییی دوسم داره اینو میلیونها بار بهم گفته و ثابت کرده ،الانم صبح منو دختر کوچیکم تو اتاق خواب بودیم شوهرم دستش آسیب دیده و بخاطر اینکه میترسه به دستش بخوریم تو حال میخوابه دیدم اومده داره نوازشم میکنه بغل میکنه بوس میکنه بیدار شدم بهم گفت تو خواب یه لحظه جیغ زدی حس کردم ترسیدی اومدم گفتم پیشت باشم ،بارها شده اینجوری با بوس و بغل نوازش از خواب بیدارم میکنه ،بعضی وقتا باورم نمیشه این همون آدمه 20 سال پیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بما چ طومار نوشتی مردا جماعت سرتاپا ی عنن اول اخر حقتم میدن

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
خب بما چ طومار نوشتی مردا جماعت سرتاپا ی عنن اول اخر حقتم میدن

ایکاش اینجوری تو دل یکی را خالی نکنیم. ایکاش ذوق ها و دلخوشی های ادم ها را یک جمله خراب نکنیم.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ای جانم الهی ک خوشبخت بشی انرژی خوبی گرفتم با خوندن تاپیکت 

حتتتتما اسپند کن برا خودتون ،آدما چشم ندارن خوشی کسیو ببینن،حتما باید از بدبختیات بگی ک اونا دلشون خنک بشه

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺

افرین عزیزم خداروشکر . پایدار باشه عشقتون انشالله گلم حالا به ماهم از تجربییاتت بگو مردهای الان بعضیاشون خیلی پرو پرتوقع و بی وفا و نامرد شدن جامعه و دوره زمانه هم ک ... حالا بگو چطور تونستی عاشقش کنی

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 
2706