2752
2734
عنوان

شوهرم خیلی از مهاجرت پشیمونه و از فرهنگ اینجا خوشش نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 19038 بازدید | 203 پست
اینجوری نگو بهشون بر می خوره 🤣

والا

پسرعموی من اینجا مهندس معماری بود از یه دانشگاه فوق العاده

خانونشم همینطور حتی بهتر

اینقدر زندگی عالی و فوق العاده داشتن

ولی مدام غرررر میزدن اینجا فلان و بهمان 

هر چیم ما می گفتیم از ما بپرس که خبر داریم می گفتن دروغ میگید

حالا رفتن اونجا خانومش که فعلا بیکاره خودشم رفته تو کار کابینت

حیف از اونهمه استعداد و تلاش 

شما تو یه ایران دیگه زندگی میکنی، تو ایران ما بازنشسته خدا کنه مستاجر نباشه و اگر هم خونه داشته باشه ...

مادر من بازنشسته س

زندگیش بی مشکل نیست

ولی خدارو شکر راضیه

و اون طور که شما توصیف می کنی در سختی نیست

این نیز بگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترتون چند سالشه که همچین دروغی میگه؟ چه خوب که همچین سازمانی هست که بررسی کنن وضعیت رو

۱۲سالشه ،میترسم برامون دردسر شه همش استرس دارم دخترم رو بگیرن آزمون کلی باید خرج وکیل کنم

الان ما تو مصیبت موندیم ول نمیکنن الان پدرش رو دوشنبه از سازمان حمایت از کودکان صدا کردن جلسه

دمشون گرم چقدر قانون مدارن 

عیبی نداره شما جوب بی تجربگی تون رو خوردید

یه دختری روپدرش جلو بچه ها لگد کوبش کرد بیچاره رو اینقدر زد هیشکی نتونست جلوش و بگیره عربده می کشید به شما چه

مادر من بازنشسته س زندگیش بی مشکل نیست ولی خدارو شکر راضیه و اون طور که شما توصیف می کنی در سختی ...

منم دارم به اطرافیان خودم نگاه میکنم میگم ، خب مثل اینکه تنها مستضعفهای ایران منو و دور و بریهام هستیم الهی شکر 

نه تازه می‌خوام برای پی ار اقدام کنم تا الان چهار میلیارد خرج دانشگاه و زندگی کردم میگم لاقل پاسپورت ...

الان کسی برای پی آر شده بود ورفته بود و نامینیشن  استانی بود سر یک ماه فرار کرد برگشت ،گفت کانادا یک دروغ بز گه

باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور 😉
۱۲سالشه ،میترسم برامون دردسر شه همش استرس دارم دخترم رو بگیرن آزمون کلی باید خرج وکیل کنم

یه سوال کانادا چرا سخت گیر شده چرا از لحاظ تحصیلی ریجکت میکنه برنمیداره ؟

2706