2752
2734
عنوان

ارتباط مهریه و

87 بازدید | 5 پست

به نظرتون مهریه تا چه اندازه میتونه جلو مرد رو بگیره خیانت نکنه نظر خودم اینکه اصلا جلوشو نمیگیره خوبه خودش آدم درستی باشه 

و مجردم میخوام نظر شما رو هم بدونم من همیشه دوست دارم ۱۴ تا سکه بزنم شما هم تعداد سکه های مهریه تون رو بگید و زندگی تون چجوریه

مهریه جلوی خیانت رو نمیگیره ذات نجس حتی با اب زمزم هم تمیز نمیشه 

مهریه ۱۱۴ تا دارم با حق طلاق و کار مسکن و تحصیل و خروج از کشور😁 پریروزا برام امضا کرد

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

واقعا نمیتونم بگم مهریه چیز خوبیه یا بد 

از یه طرف چقد بعضی خانوما تلکه میکنن یسری مردای بدبختو 

از اون طرفم مهریه در مقابل یسری آزادی ها و شرایطی هست که شما عملا بعد ازدواج از دستشون میدی 

اگه 14 تا مهر کردی حداقل شروط ضمن عقد رو کامل ثبت کن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هیچ تاثیری توی هیچ کاری نداره

فقط ممکنه نداشته باشه بده۱عمربازنی که اشتباه کرده ازدواج کرده مجبوربشه بمونه

۱۴سکه خوبه

من کمترم

البته۱۴تابودبخشیدم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من ۱۴سکه و ۲۰میلیون سال ازدواج۹۲ 

بنظر شخص من مهریه هیچ تاثیری تو خیانت و پایبندی مرد نداره

چون مردی که هرزه است می‌ره و به سکه ربطی نداره

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.