2733
2734
عنوان

دخترا حاضرید پول بدید که یکی همدردی کنه و گوش کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 41 پست
ژاپنیها آمار خودکشیشون بالاست چون جامعه فردگرا و خانواده های کم جمعیت و تنهایی هستند.  به جای ...

سخت ترین کار دنیا اینه بشینی به مشکلات و صحبت های یه خانم گوش بدی.چون ۹۹درصد اون مشکلات از دید یه مرد اصلا مشکل به حساب نمیاد

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

چرا هر چیزی می شنوید، فکر می کنید واقعیت دارد ! 

در این زمینه این طور نیست که همه مردم ژاپن این گونه باشند 

شاید این یک ایده روان شناسی باشد که در یک حوزه کوچک و بین بعضی ها در ژاپن آزمایش شده باشد 

ولی این گونه نیست که کل مردم ژاپن این گونه ابراز هم دردی می کنند 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صحبت با یه دختر چی؟ اون مثال واسه ژاپنی ها بود گلم

برو پیش روانشناس

ادم تو دوست یابی مشکل داشته باشه دنبال خریدن دوست میگرده

ما ایرانیها و کلا خاورمیانه خونگرمیم به خاطر طبعمون. تمایل داریم روابط اجتماعی و صمیمی داشته باشیم. مهارتشو یاد بگیر عزیزم. 

از راز دل  با دیگران گفتن همیشه ضربه خوردم چه آشنا چه غریبه ،،، ترجیح میدم برم پیش روانشناس 👌🗿(واووو چه ادبیاتی پروندم اول صبح 😂)

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
سخت ترین کار دنیا اینه بشینی به مشکلات و صحبت های یه خانم گوش بدی.چون ۹۹درصد اون مشکلات از دید یه مر ...

بله متاسفانه همینطوره

من خودم معتقدم بعد ازدواج هم حتما باید ادم دوستانش رو حفظ کنه. 

بله متاسفانه همینطوره من خودم معتقدم بعد ازدواج هم حتما باید ادم دوستانش رو حفظ کنه. 

قبول دارم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست