2752
2734

سلام کسی بوده بچه دو سال و ۹ ماهش ادنیت مزانتریک بگیره بخاطر آنفولانزای معده ؟

بچم دوباره تب کرده یکی اسفند یکی اردیبهشت ،تبش هیچ جوری پایین نمی‌آمد هر شب بیمارستان سرم میزدم و دارو بهش میدادم هر یک ساعت.دفعه اول دکتر گفت طبیعت بدنش اینه تبش سخت میاد پایین و ... بعد یک ماه خوب شد دوباره اول اردیبهشت تب کرد ،تبش بعد از چند روز قابل کنترل با دارو شد بعد یه مدت تبش قطع شد دکترش دوباره گفت طبیعیه و ... ولی بچم بعد دو روز که خوب شد دوباره علایم سرماخوردگی پیدا کرد و ادامه داشت دوباره بردم دکتر ers و CRP و فریتین خونش بالا بود دکترش بازم گفت طبیعیه ،منم پیش چند تا دکتر دیگه بردم ، که آخر دکتر گفت آنفولانزای معده بوده باعث ادنیت مزانتریک شده .

دارو نداد گفت یک ماه دیگر بیار دوباره پیشم . ولی بچم هنوز یکم درد دل داره ، تو کل روز میگه قفسه سینه و دل و پاهاش درد می‌کنه ،تو خواب از درد پا و بدنش گریه می‌کنه صبح با گریه بلند میشه 

کسی اینجوری بوده؟

من موندم چیکار کنم اردیبهشت نزدیک ۲۰ تا دکتر بردم تا این که یکی گفت ادنیت مزانتریک هست وسونو نوشته بود .

دارم از استرس میمیرم میگم نکنه زبونم لال سرطان داره بچم که وارد و بدن درده ،دائم خسته ست ، سرفه می‌کنه بعضی وقتا ، صورتش باد داره 

الهی شکر 🌹

آزمایش دادی برای ویتامین‌های بدنش گاهی کمبود ویتامین بدن رو خیلی ضعیف میکنه مخصوصا ویتامین دی  حتما چک کن   خودت خونه با شیر لبنیاتی ماست درست کن از هرلبنیاتی شیر نخر از جایی بخر که آب توش نکنه حتما روزی ی لیوان ماست خانگی بهش بده    پونه دم کن با نبات شیرین کن روزی ی استکان بهش بده   ماست خانگی و پونه هم مقاومت بدن رو بالا میبرن هم میکروب کش هستن    ادویه غذا فقط نمک زردچوبه و گرد لیمو و زیره و زنجبیل بزن    براش با آب لیموی تازه یعنی همون لحظه لیمو آب بگیری و شکر شربت درست کن به جای آب همراه غذا بهش بده   اگه یبوست نمیشه بهش گردو وخرما بده  خرما برای دل دردش عالیه  پسته خام بدون نمک حتما بهش بده   اصلا بهش سبزی خام یا سالاد نده   سس فست فود غذای بیرون حتی کباب نده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آزمایش دادی برای ویتامین‌های بدنش گاهی کمبود ویتامین بدن رو خیلی ضعیف میکنه مخصوصا ویتامین دی   ...

آره ویتامین خوب بود ، دارو ایمیونس رو سه چهار ماه با مولتی ویتامین و زینک و آهن دارم میدم. تو غذا ادویه هم زیاد استفاده میکنم .

ممنون 

الهی شکر 🌹
اگر تهرانی ببر دکتر احمد رضا فرسار عالی هست ،وپزشکانی خیلی خوبی معرفی میکنه

نه زاهدانم اینجا پیش ۲۰ دکتر بردم هم متخصص هم فوق تخصص آخریش دکتر مجید نادری فوق تخصص خون کودکان و تخصص داخلی بود که گفت آنفولانزای معده گرفته و ادنیت مزانتریک . الان دو هفته ست بچم همش پا درده و بدن درد ،شب ها خیس عرق میشه انگار از تو حموم در اومده تشک و بالشت و لباس خیس خیس میشن،هنوز سرفه داره و عطسه ،میل به غذا ندارد 

الهی شکر 🌹
ادویه به غذا نزن

چرا؟ فکر میکردم خوبه ، الان از ۴رصبح بچم با گریه بلند شده. یکبار میگه وام درد می‌کنه باز  می‌خوابه باز با گریه بیدار میشه میگه قفسه سینه و زیر بغل یک طرفش باز بلند شد یک دوری زد دراز کشید حالا میگه کمرم درد می‌کنه ، الان چیکار کنم ؟ خسته شدم 

الهی شکر 🌹