2752
2734
عنوان

چگونه تنهایی هامو پر کنم ؟

105 بازدید | 12 پست

خانما من دختر ۲۵ سالمه مجردم تاحالاهم دوست پسرنداشتم خواهر و بردارمم خارج هستند هیچ دوستی هم ندارم صبح تاشب هم خونه  هست جون به صورت ریموت در حال یادگیری به تخصص میباشم و باپدر ومادرم زندگی میکنم 

هرموقع با مادرم حرف زدم نیش زبون زده و بددهنی کرده و جیگرمو سوزونده که امیدوارم ایزد یکتا جوابشو اینو واقعا ازتمیم قلبم میگم خدانکنه بفهمه نقطه ضعفت چیه دست میذارع روهمون و ازارت میده منم اعصابم شدیدا ضعیفه و نمیکشم 

پدرمم اکثر مواقع نیس و کلا ادم کم حرفیه و نمیشه باهاش ارتباط گرف

حالا به نظر شما چون من رشته ام کامپیوتره دائم پای کامپیوتر درحال یادگیری مسائل تخصصی رشته ام هستم 

به نظر شما چه طوری تنهاییمو پر کنم ؟ یعنی مثلا وقتی احتیاج

به صحبت کردن باکسی پیدا میکنم فقط دوست دارم حرف بزنم به نظرتون حرف هامو بنویسم این باعث میشه حس صحبت کردن ادم به لحاظ روانی تخلیه شه؟؟؟ چون کسی رو ندارم واقعا 

اصلا تنهایی هامو چه طوری باید پر کنم چه راه حلی دارید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با eft خودت رو خالی کن

یا

مشکلاتت رو با خودکار یا مداد بنویس

بعد برو آتیش بزن و بهشون نگاه کن

یا

برو عبادت و نماز و راز و نیاز کن

و 

در کنارش برو

با دخترای مذهبی طور رفت و آمد کن

اونایی که اهل مسجد و هییت هستن

حال میده

و امنیتم اونجا هست

جستجو بزن توی اینترنت یه کتابم صاحب اصلیش نوشته اونو بخری خوبه اقای گری بود فکر کنم

برنامه قرانی گذاشتم 

اما فعلا باید قرائت بعضی از سوره هارو یکم یادبگیرم بلدم بخونم ولی یه مقدار ضعیفم اما بعضی هاشونو روانم 

روز :سوره فتح  خواندن و سوره لقمان و نجم  و تحرین

خواندن به اب و اب رو خوردن 

شب:حدیث کسا به اب خواندن و خوردن اب

سوره واقعه و سوره ق

راستی ی برنامه کتاب هم هست بنام طاقچه.میتونی بسته های بینهایتشو بخری ماهانه یاسالانه...دریایی از کتا ...

نه کلا درحال مطالعه رشته تخصصیو خودم هستم 

یه سرگرمی میخاستم که احتیاجی به صحبت کردن با پدر و مادرم پیدا نکنم