2752
2734

چندسال پیش یه دخترخانمی نامزد کرد

نزدیک مراسم که شد نظریه بچه هاتونو نیارید مراسمم به هم می خوره فیلمم خراب می شه مطرح کرد

این نیز بگذرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی من اتفاقا میگم ‌بچه هاتونم بیارید ولی ذکر میکنم سرجدتووون کنترل کنید بچه هاتونو گند نزنن تو فیلم و عکس یه شب عروسیِ ما

و هی سعی نکنن زیره دامن عروس برن، مرسی اَه

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

اقوام گفتن ما لچه هامون مودبن سالی چندبار مراسم می بریم لباس خوب می پوشن آداب مهمونی و مجالس رفتنو بلدن 

اما اگه شما ناراحت می شی اوکی مبارکت باشه ما نمی تونیم بچه هامونو تا نصفه شب تو خونه رها کنیم و نمی تونیم تو مجلستون باشیم

با آرزوی خوشبختی

بدرود

این نیز بگذرد

خلاصه خانواده عروس خانم متوجه شدن بعله عملا مهمونی نموند که مجلس بگیرن 🤣🤣🤣🤣

عذر خواهی کردن و گفتن خواهش می کنیم تشریف بیارید قدم خودتون و بچه هاتون سر چشم

قربون چشمای خوشگل بچه هاتون بشیم

این نیز بگذرد
دمش گرم  اون کلیپ و ...قراره خاطره بشه با اومدن بچه ها واقعا گند میزنن بهش یکی وسط داره بازی م ...

اون کلیپو فقط چند بار میبینید چون بعدش فکر میکنید دیگ خزه😂 

حساسیت فقط برا قبلشه 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️

و از اون روز به بعد هیچ عروس خانمی درخواست عروسی بدون بچه نکرد

یه نگاهی هم به فیلم عروسیای سلطنتی بندازید می بینید که حضور بچه بسیار پررنگه و حتی بیشتر وقتا بعنوان ساقدوش عروس و داماد چقدر نمکی هیتن و فیلم جذاب تر هم میشه

این نیز بگذرد
خلاصه خانواده عروس خانم متوجه شدن بعله عملا مهمونی نموند که مجلس بگیرن 🤣🤣🤣🤣 عذر خواهی کردن و گف ...

بنظر من کسی که این قید رو میزاره باید اول بسنجه فک و فامیلش جنبشو دارن یا نه. تگر فرهنگش نداشته باشن همین داستان پیش میاد

2706