2733
2734
عنوان

بزگترین ظلم طبیعت به جنس ماده زایمان هست۰_۰

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 83 پست
من نگفتم دوست دارم پسر باشم در هر صورت پسر هم باشی یکیو حامله می کنی ،سزارین انتخاب درست تری یه

طبیعت زایمان بی دردهستش

یعنی بعضی خانواده هاکلادردی نمیفهمن وباعلائم متوجه زایمان میشن

بیشتراون ترس واسترس هستش که دردزایمان روسخت میکنه

انشاءالله توهم راحت وبی دردزایمان کنی

دیگه سوال بوده برات

ولی سخت نیست

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ شما هم مغزتون با این تکست زنگ زد و ارور ۵۰۵ داد به شما از دور سلام  برگام اون ریخ ک نوشت کا ...

نه والا خب کاکتوس بخوره🥰😂

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
نه والا خب کاکتوس بخوره🥰😂

اسی بو تریاک میاد

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
اگه میدونست قراره اینقدر درد بکشه پا نمیداد😂

سر بعدیا چی؟ 

خودتم قراره یه روز بزایی😂🤤🥺🥸🤓

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
میدونی چیه؟  بعضیا فکر میکنن ایران درست میشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ایران درست شده از نظر شما چجوریه ؟ شما که به احساس یه آدم دیگه بی توجهی و احترام نمیزاری میخوای چی درست بشه

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
ایران درست شده از نظر شما چجوریه ؟ شما که به احساس یه آدم دیگه بی توجهی و احترام نمیزاری میخوای چی د ...

ایران درست میشه این ماییم که همینجوری میمونیم خواهر🦦

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
ایران درست شده از نظر شما چجوریه ؟ شما که به احساس یه آدم دیگه بی توجهی و احترام نمیزاری میخوای چی د ...

آخه میگی دلم برا گربه میسوزه چون زیاد میزاد، 😂

بابا محض رضای خدا یه زره فک کن آخ کسی به مرغی که تخم میزاره فکر میکنه 😂😂😂آخ بمیرم حتما خیلی درد کشید تخم گذاشت😂😂😂😂😂😂

خب شاید از نظر شما خنده دار باشه ولی دلیلی نداره از نظر منم خنده دار باشه من دلم میسوزه  چون ا ...

😂😂😂😂😂😂😂😂وای

تا حالا مرغ از نزدیک دیدی؟ خوده نرغا ببینن تخمشون جوجه نمیشه با نوک میزنن میشکوننش😂😂

2706