2752
2734
عنوان

500تومان پول برای رهن خونه لازم دارم

211 بازدید | 13 پست

سلام کدوم بانکی حدود 500تومن وام میده که بتونیم خونه رهن کنیم؟

با این قیمتا چجوری خونه رهن کنیم؟!😟

اصلا چجوری در حدود یکماه پونصد تومن پول بدست بیاریم.

به این شوهرمم که هرچی میگم برو بانک سوال کن و تحقیق کن انگار ن انگار.

این خرید دِین که بانکها میدن چیه جریانش؟

آقا نیاد تاپیکام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو چرا نگرانی؟ اون باید به فکر باشه عادتش نده همه مسئولیتها میفته گردن تو

اونکه انگار ن انگار هزار بار تاحالا بش گفتم پاشو برو بانک و بگو و دنباله ش رو بگیر تا بشه پولی بیاد دستمون ولی اصلااااااااااا

آقا نیاد تاپیکام
وای اونکه باید سه ماه پول بزاریم تا وام بده ، پولمون کجا بود؟

بببخشید گلم شما میگی ۵۰۰ملیون وام عاشق چشم ابروی ما نیستن که همون لحظه وام بدن شرایط داره تنها خوبیش سود ۴درصده فکر کنم قسطاشو خودت تنظیم کنی ولی در کل وام سنگین رو به همین آسونی نمیتونی بگیری 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سیصد تومن وام اقساط پنج سالش میشه حدودا نه میلیون تومان 🤦🤦🤦. بعدشم کم کم سه تا شیش ماه باید حساب کار کنه. کلی پول میخواد که تو بانک بزاری که کار کنه. کلا وام رو به نظرم بیخیال شو. خب ودیعه کم‌بدین اجاره زیاد بدین.