2733
2734

درست نیست ولی بعضییی وقتا وقتی ندای درونت یه چیزی بهت میگه بنظرم بدنیست یکم شیطونی کنی البته به هیچ عنوان نباید طرف بفهمه💁🏻‍♀️

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه درست نیست

الان یه سری میان میگن ما بدنمونو در اختیار هم گذاشتیم پس گوشی هم باید بذاریم

ولی به نظر من این اشتباهه

مثلا ممکنه مادر من یا دوست من یه چیزی برام بفرستن که بخوان فقط من ببینم ولی اینطوری پارتنرمم ببینه و این خوب نیست

از طرفی فقط باعث بدبینی الکی میشه

شما تمام سوراخ سنبه های زندگی هرکسیو شخم بزنی بالاخره یه چیزی پیدا میکنی که اعصابتو به هم بریزه 

من به شوهزم اعتماد دارم ولی همیشه چک میکنم گوشیشو خریدای ک کرده زنگاش پیاماش میپرسم کی بود و… خودشم میدونه موقعی دست میزنم بهش ک کارش ندازه نگاه تیوی میکنه

❤️M

به نظر من 

چک کردن باید در حضور یا با اجازه شوهر باشه و نباید مقاومت کنه

ولی فقط چک کردن پیام ها یا تماس یا چیزی که مربوط به خیانت باشه نه هیچ چیز دیگه

چک کردن مخفیانه درست نیست

چک کردن بدون اجازه شوهر درست نیست

من به شوهزم اعتماد دارم ولی همیشه چک میکنم گوشیشو خریدای ک کرده زنگاش پیاماش میپرسم کی بود و… خ ...

نگاهش به تی وی هست ولی چه استرسی داره بیچاره 🤣🤣🤣 یه موقع ببین که نفهمه بنده خدا 🤣🤣

من رمز گوشی شوهرمو دارم و گاهی اوقاتم چکش میکنم بنطرم نباید بین زن و شوهر پنهان کاری و رمز اینا باشه وگرنه آدم همیشه مشکوک میشه و ته دلش قرص نیس بین زن و شوهر هیچ حریمی نباید باشه اعتماد بینشون بیشتر میشه

شده من ماهها هم نرم سراغ گوشی شوهرم نگه اینکه نت ازش بگیرم یا همچین چیزی 

بعضیا که خیلی پنهانکاری میکنن و گوشیاشون مخفی میکنن حتما یجای کارشون میلنگه