2752
2734

همکفبود بنگاهی میگفت ۶۰ متره ولی رفتیم تو هنگ کردم 🙁 اشپزخونش کوچولو پذیراییش یه فرش ۱۲ میخورد دوتا خواب کوچولو حموم کوچبک اصن نمیخورد ۶۰ متری ادم فکمیکرد ۴۰ متریه  عجیب بود اونا راه پله رو هم جزوه متراژ خونهحساب کردن یعنی؟ 🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پذیراییی ولی خیییلی کوچیک بود خیییل به نظرم یه خواب میکرد پذیراییی بزرگتر میشد مثه قوطی کبریت بود خو ...

بعضیا چون بچه دارن مجبورن دنبال دوخوابه داشته باشن احتمالا فکر اونارو کرده

اگه بچه نداری دنبال مورد دیگه باش چون واسه شما بی کاربرده اتاق اضافه

بعضیا چون بچه دارن مجبورن دنبال دوخوابه داشته باشن احتمالا فکر اونارو کرده اگه بچه نداری دنبال مورد ...

اره مادونفریم ولی با اون مدلی که طرف دراورده بودا ادم یکی از خوابارو باید تبدیل کنه به لنباری لوازم خونه بزلره چون جا نمیشه که مبل و ... فقط یع میز تیوی و ی تیوی و چندتا پشتی همین 😐

انشالله یه خونه عالی با اجاره مناسب گیر بیارید

مرسی گلم اتشالله ولی همین جایی که هستیم خیلی قشنگه نبشه نورگیر ۷۵ متر عالیع فقط نمیدونیم صابخونه چقد اضافه میخاد کنه دعا کن راه بیادهمینجا بشینیم 🤗

مرسی گلم اتشالله ولی همین جایی که هستیم خیلی قشنگه نبشه نورگیر ۷۵ متر عالیع فقط نمیدونیم صابخونه چقد ...

انشالله که یه قیمت معقول میذاره روش که شما هم راضی باشین. از دردسر اسباب کشی راحت بشین. واقعا سخته