2752
2734
عنوان

قرار اول چجوری رفتار کنم

127 بازدید | 14 پست

سلام من با یه نفر آشنا شدم طرف از همون اول میگه قصدم ازدواجه واین حرفا

قراره بریم سرقرار،بايد چیکار کنم،چی بپوشم،چه سوالایی بپرسم،اصلا چجوری بفهمم از من خوشش اومده یانه 

واینکه میگه واسه ازدواجه واقعا راست میگه یا کلک؟

چند وقته آشنا شدید

یه هفته هم نشده😐😐😐

مسخرست نه 

میخواستم طولانی تر باشه بعد برم سرقرار ولی میترسم این همه وقتم وبگیره بعد بریم سرقرار اصلا همو نخوایم ،موندم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط خودت باش نقش بازی نکن

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
یه هفته هم نشده😐😐😐 مسخرست نه  میخواستم طولانی تر باشه بعد برم سرقرار ولی میترسم این همه وق ...

از طرفی اره راست میگی همون بهتر زودتر برو تکلیفت معلوم بشه کافه اینا فرار بزارید ترجیحا جای خلوت یا داخل ماشین نباشه عزیزم

وای سرنوشت....
از طرفی اره راست میگی همون بهتر زودتر برو تکلیفت معلوم بشه کافه اینا فرار بزارید ترجیحا جای خلوت یا ...

اون سپرده به من ولی من نمیدونم کجا واقعا خوبه از طرفی شهر کوچیک همه همو میشناسن😐چجوری برم کافه 

اصلا بهتره کجا باهاش قرار بزارم؟

کافه و جاهای شلوغ

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
اون سپرده به من ولی من نمیدونم کجا واقعا خوبه از طرفی شهر کوچیک همه همو میشناسن😐چجوری برم کافه  ...

نمیشه ی دوستتم ببری با خودت ؟ مثلا اینجوری اگ آشنایی دید بگید نامزد دوستته 

وای سرنوشت....
دوستم بچه داره از طرفیم خیلی پرحرفه😄

وعده ازدواج رو بشنو ولی باور نکن

به نظر من اگه قصدش ازدواج باشه بعد از جلسه اول باید تصمیم بگیره که آشنایی رو رسمی کنه و بیاد خواستگاری

قرار نیست آشنایی بدون پروسه رسمی باشه

میاد خواستگاری

چند جلسه صحبت میکنید

بعد نهایت مشاوره برید

بعد تحقیق کنید 

بعدم عقد 

بعدم ازدواج و عروسی

توی قرار اولت بگو من زیاد اهل ارتباط مخفیانه به دور از چشم خانواده نیستم حالا همو دیدیم و تا حدی آشنا شدیم باهم برای ادامه شناختمون بهتره زیر نظر خانواده‌ها باشه چون من راضی به ادامه دادن اینجور روابط نیستم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
وعده ازدواج رو بشنو ولی باور نکن به نظر من اگه قصدش ازدواج باشه بعد از جلسه اول باید تصمیم بگیره که ...

اخه من کلا دو هفتست باهاش آشنا شدم از طرفی خودمم اونقدر دوسش ندارم که بخوام زنش بشم ،ولی قطعا نمیخام دوست پسرداشته باشم حالا یعنی بهش بگم که بیاد برای آشنایی زود نیست؟

توی قرار اولت بگو من زیاد اهل ارتباط مخفیانه به دور از چشم خانواده نیستم حالا همو دیدیم و تا حدی آشن ...

نمیدونم واقعا آخه خیلی زوده برای ازدواج خودمم میخوام یکم آشنا بشیم

اخه من کلا دو هفتست باهاش آشنا شدم از طرفی خودمم اونقدر دوسش ندارم که بخوام زنش بشم ،ولی قطعا نمیخام ...

اشتباهه دخترا اینه میخوان آشنا بشن

بعد بگن بریم ازدواج

این اشکالش چیه؟

شما وابسته میشی

اون وقت چه اتفاقی میافته ؟

بعد از چند ماه شما برده اون میشی و التماس میکنی بیاد خواستگاری ( به خاطر هورمون وابستگی اوکسی توسین )

ولی نمیاد

تازه کلی هم ازت استفاده جنسی میکنه

دیگه سابقه نی نی سایت پر هست از این داستان ها

دختره ۴ ساله منتظره بیاد خواستگاری

اخرشم ۹۰ درصد این دخترا یا بین دوست پسر اکس یعنی قبلی و نکست یعنی بعدی پاس کاری میشن

دیگه روح و روانشون داغون میشه

میشن یه دختر پژمرده که اعتماد به نفسش خورد شده

بعضیام چنان شکستی میخورن یا تجاوز میشه و خودکشی میکنن

2706