2752
2734
عنوان

زن داداشم و داداشم میخوان برا چند ماه بیان خونم چطور دست به سرشون کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 67138 بازدید | 750 پست
اولش گفتن تو نگه دار ولی بعدا گفتن میزارن مهد 

امشب گوشیتم خاموش کن تا مزاحمت نشن اگه یه بار دیگه درخواستشو تکرار کرد به پدرت حتما خبر بده بگو نیتش اینه که خونه رو بگیره بگو بابا بیا بزن به نامم زودتر شاید اینجوری زد به نامت اون وقت کار فیل هم نیست که شمارو بلند کنه ازونجا

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
خانواده های دیکتاتور موقعیتی برای گفتگو و فضایی برای نظر مخالف نمیدن

برادر استارتر بدون هیچ مقدمه وپیش زمینه ای رفته عقد کرده

پدرش اگر مستبد بود این همه ازادی و مال در اختیار بچه هاش نمیزاشت

دیگه حساب کاربریای ترکیده از دستم در رفته.بیاین و بخاطر خدا کمتر گزارش بزنید کاشف و گزارش دهنده...است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طلاها ر که نمیدم بهش یه بهانه جور میکنم میگم گم شده  ولی در رابطه با اومدنشون به اینجا فکر کنم ...

یه زمانی ببخشید خر نشی طلا بدی اینجا خانم همه طرف عروسن به این فکر کن طلا دادی عروس میره پدرت پر میکنه یا اینا ولت نمیکنن بعدم برادرت کمتر ولخرجی کنه طبق گفته خودت هرکه خربزه خورد پای لرزشم بشینه

ببین صرف اینکه منو شما مثلا خرج نمی‌کنیم نمیشه بگیم پس بقیه هم خرج نکنند  اگه دو طرف راضی هستن ...

توضیحاتی که اسی داده رو کامل خوندی و متوجه شرایط شدی؟؟؟!!!

اگه برادر اسی با اون خانم با اون شرایطش ازدواج کرده بدون اطلاع خانوادش پی زندگی خودشونن و مزاحم اسی و خواهرش نمیشن بله حرف شمادرست به کسی ربطی نداره مشکلی نیست 

ولی اینکه دونفربدون اطلاع خانواده باهم ازدواج میکنن اونم باشرایط خاص خانم و اخلاق خاصترش و میان مزاحم زندگی اسی و خانوادش میشن این سرتاپا عیبه!!! اصلا مشخصه عاقبت اینجور زندگیا چی میشه !!!

خانوم های که طرف اسی رو میگیرند ، به این فکر کنن که در آینده ممکنه ، جای زندادش اسی باشن ، خیلی دوست ...

جای زن داداش اسی باشم انقدر شخصیت دارم که با پسری که مجرده ازدواج نکنم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
آره خودمم حدس می‌زنم آخر شب بیاد

عزیزم کاش واضح بهش بگی که نیا شرمندت میشم چون اجازه ندارم در رو روت واکنم ..اگه اینکارو بکنم بابا منم از خونه میندازه بیرون .بگو خونه من نیست که بخوام تصمیم بگیرم کی بیاد و کی نیاد ..چون اگه آخر شب با زن و بچه پاشن بیان و پشت در بمونن ،اون بچه گناه داره ،حس خیلی بدی بهش دست میده که راشون ندادن ❤

چقدر این داستان به نظرم آشنا اومد. شما مقصر نیستی. احتمالا پدرت بعد از ازدواجش به شما خونه داده تا با خانمش راحت زندگی کنه. به پسرش هم یه چیزایی داده ولی به نام نزده تا بتونه تا ابد شما رو تحت امر خودش نگه داره. من زن داداشت رو نمی شناسم و نمیدونم حرفات از روی هیجان هست یا واقعی. ولی کاملا درک میکنم که برادرت اینجوری ازدواج کرده، چون میدونسته پدرت چه آدم زورگو و مستبدی هست و بهش اجازه ازدواج نمیده. مطمئن باش شما هم برای ازدواجت با هزاران مشکل از سمت همچین پدری مواجه میشی. عجب روزگاری شده که خواهر و برادر به هم اعتمادی ندارند. 

چقدر این داستان به نظرم آشنا اومد. شما مقصر نیستی. احتمالا پدرت بعد از ازدواجش به شما خونه داده تا ب ...

بله بله پدر من بشدت زورگو و مستبد هست که به بچه هاش امکانات داده ، مغاره داده ماشین داده خونه داده 

بابد از اول هیچی به ما نمی‌داد تا انقدر پرتوقع نشیم 

پدر من بشدت زورگو و مستبد هست که ناراحته چرا بچش خبر ازدواجش رو نداده بهش و حتی یه نظر ساده هم نخواسته ازش .

حالا هم فقط امکاناتی که خودش در اختیار بچه اش گذاشته بوده پس گرفته ..

این میشه زورگو بودن از نظر شما ؟؟

شما نگران فهمیدن همسر پدرتون هستید ؟ مگه نفهمیدند که حمایت مالی برادرتون قطع شده؟ 

چرا فهمیده ولی نمیدونه پدرم به من گفته داداشت رو تو خونه راه نده 

نمیدونه من برادرم رو نمیخوام راه بدم تو خونم 

عزیزم کاش واضح بهش بگی که نیا شرمندت میشم چون اجازه ندارم در رو روت واکنم ..اگه اینکارو بکنم بابا من ...

ایم حرفا سرش نمیشه اصلا ..احتمال میدم الانا دیگه بیان ..نمیدونم کاشکی همون صبح میگفتم به پدرم 

همش میخوام بگم به پدرم ولی یه حسی مانع میشه

اسی عذاب وجدان نداشته باش اون خونه دست شما امانته مال شما نیس که بخوای براش تصمیم بگیری کی بمونه کی بره

اگه جدی خونه ای ندارن پدر مادر زن داشت هستن مامان خودتم هست اینا واست نقشه دارن 

2706