2733
2734
عنوان

زن داداشم و داداشم میخوان برا چند ماه بیان خونم چطور دست به سرشون کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 67139 بازدید | 750 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قتل نکرده ولی وقتی اینقدر صاحب اختیار هست که نظر بقیه براش مهم نیست عرضه اداره زندگی که خودش ساخته ...

من در مورد اینکه میاد خونه خواهرش و اینا  خوبه یا بده نظری ندارم

چرای من در مورد مخالفت خانواده یک پسر با ازدواج با دختر مطلقه بچه دار هست

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
وااای چندشم شد از برادرت. اوق چرا بلده بره زن مطعلقه بگیره  بچه مرد دیگه رو نگه داره  اما ...

وای نمیترسی از حرفی کهدمیزنی 

نمیترسی یه روز با یه بچه مطلقه بشی و بقیه در م. ردت این حرف بزنن 

درسته برادرش قتل نکرده، ولی به اسی مربوط نیست که کار برادرش درسته یا غلط. ولی اگر برادرش رو خونه ش ر ...

من اصلا کاری به این موضوع ندارم

من فقط میخام بگم ازدواج یک پسر با زن مطلقه یا بیوه بچه دار  نباید انقد در نظر مون بد باشه

همون طور که برعکسش تو جامعه کاملاااااا عادیه

همین افکار باعث میشه خانم های مطلقه  دنیای تاریکی داشته باشند چون هیچ شانس ازدواجی ندارن تو این جامعه

حالا اومده مهر این خانم بدل پسر نشسته چه اشکالی داره اگه خانم خوبی هست ازدواج کنند

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
شما متوجه علت اصلی مخالفت پدر من نشدین افکار کهنه ؟؟ افکار نو از نظر شما چیه ؟ اینکه یه پسر بدون ا ...

در ضمن من منظورم شخص پدر شما نیست

پدر خود من هم شاید مخالفتذکنه بااین موضوع

منظورم همه مردم جامعه هست که ازدواج این مدلی رو بد می‌دونن ولی برعکسشو ن!

این ظلم به خانوم هاست 

علت مخفی کاری برادر شما مگه مخالفت خانواده نبوده؟

وااای چندشم شد از برادرت. اوق چرا بلده بره زن مطعلقه بگیره  بچه مرد دیگه رو نگه داره  اما ...

چطور انقد صریح قضاوت کردی در مورد زنداداشش؟

فوقش اگه اومدن بیا بیرون ، زنگ بزن پلیس ، با پدرت برید بکنیدشون بیرون ، وقتی حرف حالیشون نمیشه به زور باید متوسل شد ، اینجوری کل‌محل میفهمن ولی عوضش زن بابات چیزی نمی‌فهمه 😂😐

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
خیلی ساده ای فک میکنی تا الان چیزی نمیدونه؟ بابات شاید جلوی تو بروز نده ولی ریز به ریز و جزییات هم ...

نه من اخلاق پدرم رو میدونم شاید خلاصه وار یه چیزی بگه اما بدی بچش رو پیش زنش نمیکنه

حتما با پدرت مشورت کن اما سعی من آرومش کنی 

اگه بعدا با داداش و زنداداشت به مشکل بخوری و کار بیخ پیدا کنه 

تو هم پیش بابات سرافکنده میشی هم خونت و از دست میدی 

اگه هم داداشت فهمید به پدرت گفتی بگو چاره ای نداشتم

والا من جات بودم به بابام میگفتم همچیو

بعدم داداشمو بلاک میکردم

منم داداش دارم که خیلی دوسش دارم ولی تاوان کارهاشو که قرار نیست بدم 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706