2733
2734
عنوان

زن داداشم و داداشم میخوان برا چند ماه بیان خونم چطور دست به سرشون کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 67138 بازدید | 750 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا شوک عجیبی وارد شد به پدرم ..آخه برادرم و پدرم مشکل خاصی نداشتن با هم و برادرم تو ظاهر هم ک شده ...

خونه رو بدی دو روز دیگه تابستون هست خانم میخواد ازاد بگرده 

روابط شخصیشونم هست صد در صد کنار شما رعایت نمیکنن 

برای اون خانم مهمون میخواد بیاد بالاخره خانواده داره  میرن میان یه جوری  اذیت بشی فرار رو برقرار ترجیح بدی 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
خونه رو بدی دو روز دیگه تابستون هست خانم میخواد ازاد بگرده  روابط شخصیشونم هست صد در صد کنار ش ...

دقیقا اینا از همین الان نقشه کشیدن که این کارهایی که شما میگید رو انجام بدن منو عاصی کنن 

دقیقا اینا از همین الان نقشه کشیدن که این کارهایی که شما میگید رو انجام بدن منو عاصی کنن 

درروقفل  کن پاشوبروخونه ی دوستی یامادربزرگی تاداداشت صرف نظرکنه ازاومدن ...یاوام وپولی جورکنن بزارند روی پول پیش خونه

دو تا موضوع مهم وجود داره اینکه شما خودت در منزل پدری و با حمایت مالی ایشون زندگی می‌کنی پس به معنی واقعی کلمه مستقل نیستی در نتیجه اصلأ تصمیم گیرنده نیستی که بخوای برادرتو راه بدی یا نه ، حتماً پدرتو در جریان بزار و اگر بدون اجازه و هماهنگی اومدن پشت در ، درو باز نکن به پدرت اطلاع بده که در چه وضعیتی هستی

دوم با اینکه برادر تون حق داره خودش انتخاب کنه و برای آیندش تصمیم بگیره اما به هیچ عنوان نباید در این مسیر رو کمک بقیه حساب کنه ، کسی که از خودش خونه نداره و مغازه و ماشین هم متعلق به پدرشه ، دقیقاً با تکیه به کدوم استقلال مالی و فکری پنهانی تصمیم گیری کرده و انجامش داده!!! ایشون با اگاهی کامل که کارشون درست نیست فقط میخواسته خانواده رو در مقابل عمل انجام شده قرار بده تا مجبور به پذیرش بشن

به نظرم پدرتون شرایط رو درست مدیریت کرده شما هم بسپارید به پدر

در نهایت امیدوارم هر چه خبر و صلاح همتون هست همون بشه

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
دو تا موضوع مهم وجود داره اینکه شما خودت در منزل پدری و با حمایت مالی ایشون زندگی می‌کنی پس به معنی ...

دقیقا هم شرایط من و هم شرایط برادرم رو کاملا درک کردید عزیزم 

من تا الان به پدرم اطلاعی ندادم چون احتمال میدم بهم بگه چند وقت بیا و با من زندگی کن

و خب من ترجیح میدم همخونه همسر پدرم نباشم 

دلیل دوم اینکه میترسم بینشون دعوا بشه و حرمت پدر و پسری از بین بره 

دقیقا هم شرایط من و هم شرایط برادرم رو کاملا درک کردید عزیزم  من تا الان به پدرم اطلاعی ندادم ...

ببین این مسئله نباید طوری ادامه پیدا کنه که موقعیت شما به خاطر اونا به خطر بیفته پس تنها راهت همینه در مقابل برادرت قاطع باش و محکم نه بگو طوریکه به این نتیجه برسند که نظرت عوض نمیشه و اگر به احتمال ضعیف خودسرانه اومدن پشت در همون موقع پدرتو خبر کن !

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
راستی اینم بگم زن برادرم از ازدواج قبلیش فرزند داره که الان با برادرم زندگی میکنه  میخوان اون ...

من جای شما بودم فقط و فقط به حرمت پدرم اصلا در رو به روی داداشم باز نمیکردم برادرتون خیلی کار اشتباهی کردن خیلی و باید تاوان این انتخاب اشتباه رو پس بدن

اسی اگه برادرت رو راه بدی مطمئن باش خیلی پشیمون میشی برن خونه‌ی مامان دختره زندگی کنن

دقیقا هم شرایط من و هم شرایط برادرم رو کاملا درک کردید عزیزم  من تا الان به پدرم اطلاعی ندادم ...

من از خودمون میگم که خواهرم خونشو مجانی داد داداشم یه سالی اونجا باشن تا دست و بالشون باز بشه تو همون خونه زنش داد میزنه مارو فحش ناموسی میده جالب اینه که هیچکدوم هم نمیریم خونش یه دعوا راه انداخت که کسی نره 

شما فقط به فکر خودت باش به پدرتون بگو اما برای رفتن پیششون بهانه درس و کار بیار نرو 

پدرتون هم مسلما با برادرتون برخورد میکنه و نمیذاره بیان خونه ات 

گویا با تاپیک هایی که راجع به تحصیلات زدم یک عده یاد نقطه ضعف هاشون افتادن و سوختن .اون دیگه مشکل خودتونه نه من .بیشتر پشت سرم تاپیک بزنید و عقده گشایی کنید   

جالبه شما به فکر حرمت پدر پسری هستین ، خود برادرتون به فکر پدرتون نیست ،، منم بودم پدرمو تو جریان میذاشتم  چون به دردسر بعدش نمی ارزه 

شما فقط به فکر خودت باش به پدرتون بگو اما برای رفتن پیششون بهانه درس و کار بیار نرو  پدرتون هم ...

اره میدونم که پدرم اصلا نمیزاره بیان اینجا 

چاره ایی نیسن باید به پدرم بگم همه چیو 

2706