2733
2734
عنوان

زن داداشم و داداشم میخوان برا چند ماه بیان خونم چطور دست به سرشون کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 67137 بازدید | 750 پست

اگه طلاهاتو بدی ، یعنی به رفتارشون چراغ سبز نشون دادی و زن داداشه به ریش شما میخنده و نقشه های جدید میکشه براتون و پیش خودش میگه این ساده هستش و راحت گول میخوره و دلسوزه پس بزار بیشتر پول بکنیم ازش 

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
عزیزم شما که میدونی هر چی بدی زن داداشتون بر میداره یکم عاقلانه تصمیم گیری کن البته چون نظر پرسیدی م ...

آره میدونم اگه بدم دیگه پس نمیدن ولی گفتم طلاها رو بهشون بدم لااقل یکم دست و بالشون باز تر بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادرم از اول یه مقدار زبون باز و منفعت طلب بود ولی از وقتی زن گرفته دیگه خیلی بی فکر تر شده  ...

برات نوشتم گلم اگه چراغ سبز نشون بدی دیگه ولت نمیکنن و هر دفعه با نقشه ی جدید گولت میزنن 

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
برات نوشتم گلم اگه چراغ سبز نشون بدی دیگه ولت نمیکنن و هر دفعه با نقشه ی جدید گولت میزنن 

طلاها ر که نمیدم بهش یه بهانه جور میکنم میگم گم شده 

ولی در رابطه با اومدنشون به اینجا فکر کنم بابد به بابام خبر بدم دیگه واقعا راهی نمونده هر چند میترسم با هم دعوا کنن و حرمت پدر پسری از بین بره

آره میدونم اگه بدم دیگه پس نمیدن ولی گفتم طلاها رو بهشون بدم لااقل یکم دست و بالشون باز تر بشه 

بیکاریا،مگه تو گرفتار باشی همون زنداداشت میزاره داداشت بهت کمک کنه؟؟؟اونا از قصد میخوان بیان خونت که بابات از تو هم زده بشه و کمکت نکنه

زن داداشتون تو فکر خودش افتاده تو ظرف عسل و فکر آینده نیست و تا میتونه داره ولخرجی میکنه و خوش میگذرونه چون میدونه پدر شما پول داره و حالا که نتونستن از پدر شما بکنن اومدن سراغ شما، اشتباه نکن که فردا به سادگی رفتار خودت حرصت بگیره اونا باید تاوان رفتار خودشونو بدن اگر زن داداشتون خیلی زندگیش براش مهمه باید سختی بکشه و پس انداز کنه، شما داری میگی ولخرج و خوش گذرونن آیا تاوانش رو شما باید بدی؟!

2706