2733
2734
عنوان

این عکسم چطور شده🌾🍃💚

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 49 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فقط میتونم بگم خاک تو سرِ اکسِ بی لیاقتت.

یکی دیگم گذاشتم 

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
دیدم عزیزم خیلی هم جذاب و خفنه   برش دار یک وقت چشم نخوری    

برداشتم دیگ عکس بادوربین عادی بود دوتا قبل دوربین حرفه ای

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
تو تاپیک های قبلیت اینقدر میگفتی خوشگلی قیافت این بود     معیارت دقیقا از زیبایی چیه ؟

گفتم ک تو واقعیت خیلی بهترم این عکاس عنم هیلی ردتوش رفته وگرنه با دوربین عادیم گذآشتم 

گفتم ک تو واقعیت خیلی بهترم این عکاس عنم هیلی ردتوش رفته وگرنه با دوربین عادیم گذآشتم 

نمیگم بدی اما این عکسها چهر ت کاملا معمولی بود

چون چیزی ک قبلا تعریف کردی تصور دیگه داشتم گفتم الان عکس بروک شیلدز یا ایشواریا رای میبینم 

نمیگم بدی اما این عکسها چهر ت کاملا معمولی بود چون چیزی ک قبلا تعریف کردی تصور دیگه داشتم گفتم الان ...

مطمئن باش از قیافه تو وامثال تورو توی جیب میزارم اینو شک نکن

2706