2752
2734

یا فرق میکنه؟!

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فرق داره

شوینده خوبه یا پاک کننده؟!

میشه بگی ژل شستشوی صورت کاربردش چیه؟!

چون تا حالا استفاده نکردم واقعیتش

و اینکه اصلا چجوری استفاده میشه

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
پاک کننده با شوینده فرق میکنه

چجوری از ژل شستشوی صورت استفادل میکنیم؟!

چون تا حالا استفاده نکردم بلد نیستم 

شوینده خوبه یا پاک کننده؟! میشه بگی ژل شستشوی صورت کاربردش چیه؟! چون تا حالا استفاده نکردم واقعیتش ...

تونر پاک کننده عمقی پوسته

شوینده سطحیه

اگر اهل ارایشی صورتتو اول باتونر تمیز کن بعد با شوینده بشور 

اگه اهل ارایش نیستی شوینده کفایت میکنه

ببین پاک کننده آرایش همون میسلار واتره که اول آرایش و با اون پاک میکنی( با آبکشی هست )، بعدش برای تکمیل شستشو با ژل یا فوم شستشو صورتو میشوری

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
چجوری از ژل شستشوی صورت استفادل میکنیم؟! چون تا حالا استفاده نکردم بلد نیستم 

من اول با پاک کننده صورتمو پاک میکنم چون آلودگی هارو عمقی پاک میکنه بعد از چنددقیقه با ژل شستشو میشورم و کرم شب میزنم

✨❣️
شوینده خوبه یا پاک کننده؟! میشه بگی ژل شستشوی صورت کاربردش چیه؟! چون تا حالا استفاده نکردم واقعیتش ...

صورتی ک ارایش داره رو با پاک کنند پاک میکنی بعد با ژل شستشو میشوری  ژل شستشو الودگی سطح پوستو پاک میکنه و چربی و رطوبت رو کنترل میکنه و لازمه بعدش هم حتما باید ابرسان بزنی

هیولاها متولد میشوند یا ساخته میشوند؟!