2733
2734
عنوان

بچه م بی تابی می‌کنه چشه کمکم کنید

198 بازدید | 22 پست

از صبح دعوت بودیم مهمونی و سر شب که رفتیم تولد بچه م همش گریه میکرد با بازی و سرگرم کردن آروم میشد می‌خندید دوباره گریه و ...فکر میکردم بخاطر شلوغی هست خونه اومدیم آروم شد خوابید. اما تو خواب همش بیدار میشه میشینه و ناله می‌کنه می‌خوابه. 

یک و نیم سالشه. 

خیلی میترسم خیییلی. چشه‌‌.‌نکنه تو مهمونی چیزی جسمی خورده. هزار تا فکر به ذهنم میرسه .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نظر نیست؟

اسپند دود کن یه تخم مرغ بشکن اگه بلد نیستی نیت کن سه بار بچرخون دور سرش بکوب وسط خیابون و صدقه بده به نیتش

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
نظر نیست؟ اسپند دود کن یه تخم مرغ بشکن اگه بلد نیستی نیت کن سه بار بچرخون دور سرش بکوب وسط خیابون و ...

موافقم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
امان از چشم بد    

پاشو کاری که گفتمو بکن 

شایدم از محبت بوده 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
نمی‌دونم. مادر بودن خیلی سخته. بخصوص مادر استرسی بودن    . از استرس و اضطراب بدنم داره می ...

نترس عزیزم بچس دیگه خودمونم بچه بودیم این چیزا عادیه سعی کن متوجه بشی بهانش چیه ببین از صبح چی خورده شاید سردیش کرده 

تو مهمونیا بس بچه ها رو بغل میکنن و همه هم که نمیتونن مثل مادر بغل کنن، بچه ها بدنشون درد میگیره... گاهی هم سرما میخورن تو خواب اذیت میشن... استامینوفن بده بهش یا دیفن هیدرامین اگه داری... عزیزم استرس نداره... اینهمه تو دنیا بچه هستن و بزرگ میشن. مادر باید توانایی کنترل استرس داشته باشه

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
نترس عزیزم بچس دیگه خودمونم بچه بودیم این چیزا عادیه سعی کن متوجه بشی بهانش چیه ببین از صبح چی خورده ...

ناهار خوب نخورد فقط دو سه لقمه برنج و مرغ. و کیوی خورد   شب هم هیچی نخورد بس که گریه میکرد فقط کمی آش.

2706