2752
2734

سلام عزیزان درمانی که انجام دادید جواب گرفتید و بگید از استرس داره گریم میگیره برم پیش چه دکتری برای این مشکل خونریزی داشتم امشب از مقعدمی از استرس دارم میمیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوه نترس عزیزم پیش جراح عمومی باید بری

باید سبزیجات و غذاهایی که فیبر داره فراوان استفاده بکنی و فراوان آب بخوری روغن زیتون یا نارگیل میتونی ناحیه مقعد بزنی برای دفع راحت تر اصلا هم زور نزن 

ببین کلا تغذیه خیلی مهمه با تغذیه کنترل میشه 

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
مادرشوهر من داشت، وازلین زد خوب شد، تو همین نی نی سایت هم از خیلیا شنیدم که میگن وازلین بهتر از پماد ...

اهه جالب والا من گفتم برم دکتر ببینم چی میده وگرنه خوندم  تجربه این عزیزان رو تو نینی سایت 

2706