2733
2734

امروز پریود شدم 

باید هم نماز صبح بخونم 

تو خونه کسی نمیتونه ب جای من بخونه (مامانمم پریوده 

خواهرمم ناخون کاشته )

اصلا روم نمیشه ب بابام بگم 

میشه ی نفر لطف کنه به جای من نماز صبح بخونه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ی چله برداشتم که باید حتما نمازام خونده بشه 

یعنی چی !؟ توضیح بده چه چله ای هست ؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

عزیزم ازلحاظ شرعی کسی نمیتونه به جات نماز قضا بخونه  باید صبرکنی بعد پریودی قضاشو بخونی گلم

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
من ی چله برداشتم که باید حتما نمازام خونده بشه 

گلم فکرنکنم چله ای که گرفتی درست باشه چون نمیشه  پس وقتی پریودمیشی چی؟! بازم از سایت پاسخگوی انلاسن بپرس♥️

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️