2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=340256822]قبلا بازی میکردم خودت هم برو باهاش بازی کن[/QUنمیزاره من نصب کنم

محیطش خیلی بده

حواستو حتما بهش بده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

[QUOTE=340256972]محیطش خیلی بده حواستو حتما بهش بده[/QUOT امشب هم بحثمون شد من دو تا بچه دارم  مشغول بچه داری ایشونم مدام تو سوبرا  میگه بازی میکنم میگم بده چت ببینم نمیده  حس خوبی ندارم

خدایا ب امیدت
[QUOTE=340256972]محیطش خیلی بده حواستو حتما بهش بده[/QUOT امشب هم بحثمون شد من دو تا بچه دارم  ...

نمیخوام ته دلتون رو خالی کنم ولی خیلیا از همین راه سوبرا مخصوصا اکانت های خانم میان باهات چت میکنن و دوست میشن..جو زیاد خوبی نداره..اگه عضو بشی سریع میان باهات دوست میشن قصدشون زیاد بازی نیست

نمیخوام ته دلتون رو خالی کنم ولی خیلیا از همین راه سوبرا مخصوصا اکانت های خانم میان باهات چت میکنن و ...

اره متوجع شدم  مدام تو چت هست   نمیدونم چکار کنم. کنار بزارش  

خدایا ب امیدت
[QUOTE=340256972]محیطش خیلی بده حواستو حتما بهش بده[/QUOT امشب هم بحثمون شد من دو تا بچه دارم  ...

انشالله سر عقل بیاد و زندگیشو خراب نکنه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم