2733
2734

بزور دارم کنار میام تحمل میکنم هی دوروز میره سر کار یا حقوق نمیدنش یا دیر میدنش من یه زنم نیاز دارم دارم داغون میشم دارم از بین میرم باهاش خونه پدرم کم کسری نداشتیم فدای بابام بشم😪🥲الان در حسرت یه گوشتم خونوادشم کمک میکنن کم ولی خب من نیازا دیگ هم دارم لواز ارایش لباس ..دوا دکتر فلان چه کنم  میگم بزار برم کار کنم میگ بلک بمیرم من بزارمت..میترسه برم سر ب هوا شم ولی من واقا محتاجم😭من واقا بسازم بخدا ..حس میکنم هرکی جا من بود ولش میکرد میرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمیدونم چطور با همچین شرایطی ازدواج میکنید مگه مغز ندارین؟

نگید عاشق بودم که خنده م میگیره

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
منم شرایطم همینه در صورتی که الان برا همه زندگی سخت شده و من مبگم اگه تو سختی کنارش نباشم پس کی باش ...

اره منم همینو میگم دارم ب سختی میسازم ولی سخته😪😪

2706