2733
2734
عنوان

سقط شد

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 43 پست
الان همش تواسترسم میگم نکنه سن جنین یک ماهی مونده باشه ومن متوجه عدم رشدنشده باشم چون الان تکانهاه ...

معمولا حاملگیای بعد سقط خوب پیش میرن توهم مطمئنا خوبی. ولی خیلی تو انتخاب دکترت دقت کن . من شبانه روزم شده سرزنش کردن خودم

نه بابا دیگه لب نمی‌زنم ب هیچی. پدرم درومد سر سقط این بچه خیلی عذاب کشیدم 

عوضش وقتی دوباره باردار بشی میشوره میبره همه خاطرات بدتو 

این ناراحتی و گریه و عذاب گذشته رو بریز دور میدونم سخته خودم دردتو کشیدم اما توانتو بذار رو پاکسازی رحم و جسمت ببین چه راحت باردار میشی اونم سالم انشالله 

از پیاده روی و ورزش و غذای سالم و خواب خوب غافل نشو که کلیدش همینه 

بحث با احمق ممنوع 🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دعا کن اگرم مشکلی دارم ، فقط انعقاد خون باشه که با دارو حل بشه. ممنونم ازت 

انشالله هیچ مشکلی نداری ولی آسپرین ضرری نداره میتونی با اجازه دکترت دوز 80 که بهش آسپرین بچه هم میگن برای خونرسانی بهتر به رحم مصرف کنی، تازگی خیلیا رو میبینم از قبل بارداری میخورن 

بحث با احمق ممنوع 🤚

ای خدا🫂 منم دو تا سقط داشتم ناراحت نباش ان شاءالله سری بعد نی نی تو سالم و سسلامت بغل میگیری. من آمپول انوکساپارین میزدم و آسپرین میخوردم. متاسفانه خطاهای پزشکی زیاد دیدم ک با جون مردم بازی میکنن. سونو رو جاهای خوب برو تهرانی؟ 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️

دوست عزیزم.

خوندم که نوشتین خودتون رو سرزنش میکنین. عزیز دلم،داغ از دست دادن سنگینه و واکنش احساس گناه هم طبیعیه ولی دخترم اینو بدون تمام این سختی ها شما رو رشد میده، از مادر ک برای فرزند مهربانتر نداریم،داریم؟ شما مادر اون فرشته ای تمام تلاشت رو برای داشتنش و موندنش کردی پس خواهش میکنم تسلیم عذاب وجدان و سرزنش و احساس گناه نشو....

رنج های ما دوتا کارکرد مهم دارن اول اینکه به رشد ما کمک میکنن دوم اینکه مارو به خالق نزدیکتر میکنن.البته که هم برای رشد و هم نزدیکی ب خداوند هزاران راه وجود داره،رنج دنیا یکیشه 

عزیزم با غم درونت کنار بیا و برای داشتن یک فرشته دیگه تلاش کن. اون فرشته از دست رفته هم نگران حس بد سرزنش کردن شماست.  بهش ثابت کن مادر قوی ای براش میشدی.

دوست عزیزم. خوندم که نوشتین خودتون رو سرزنش میکنین. عزیز دلم،داغ از دست دادن سنگینه و واکنش احساس گ ...

نمیدونین که چقدر حرفاتون به دلم نشست.😓 یکم بهتر شدم ولی هنوز شبا حالم بد میشه . ممنونم از وقتی که برای نوشتن این متن زیبا گذاشتید. ممنونم

نمیدونین که چقدر حرفاتون به دلم نشست.😓 یکم بهتر شدم ولی هنوز شبا حالم بد میشه . ممنونم از وقتی که ب ...

عزیزم.  ان شاءالله انقدر روزهای شیرین و شاد تجربه کنی که گذشته و سختی هاش رو اصلا به یاد نیاری