2733
2734
عنوان

قرص اورژانسی

119 بازدید | 12 پست

یه رابطه یهویی داشتم نذاشتم کامل مایع منی داخل واژنم بره ولی امکان اینکه یه ذره داخل واژنم رفته باشه هست حدودا یک ساعت بعد رابطه قرص اورژانسی دوز ۰/۷۵  دوتا باهم خوردم ولی الان پنج روز گذشته پریود نشدم معمولا چقدر طول میکشه تا پریود شدن لطفا راهنمایی کنید اگه تجربه داشتین خیلی استرس دارم😢

خوش گذشت حالا بشین تاوان یه شب دلخوشی رو بزرگ کن😂 . نه حامله نیستی 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در صورتی که از زمان مقاربت محافظت نشده کمتر از ۱۲ ساعت گذشته است باید ابتدا یک قرص ضد بارداری اورژانسی اووسیز® 75/0 میلی گرمی و سپس ۱۲ ساعت بعد قرص دوم 75/0 میلی گرمی همراه با آب مصرف شود اما اگر از زمان مقاربت محافظت نشده بیش از ۱۲ ساعت گذشته می بایست هر دو قرص اووسیز® 75/0 میلی گرمی به صورت یکجا و همزمان مصرف شود

اینجوری نخوردی اما معمولا بین سه تا ده روز پریود شدن طول می‌کشه هنوز فرصت هست 

نه فکرنکنم حامله باشی این که عقب افتاده تاثیر قرصهاس

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
پس چرا پریود نمیشم استرسم از اینه🥹

مال استرسته پس ما که چشممونم به مذکز نیوفتاده هم حتما حامله ایم 😂 منو خواهرم جدیدن اینجوری میشم😂 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد