2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهر من از 4 سالگی رفت ، بهترین موقع بود 

حدودا 10 سالگی تموم کرد این رشته رو ... 

الان 19 سالشه با اینکه 9 ساله ورزش نکرده ، ولی انعطاف بدنیش بالاست 

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
یه مقاله در این باره خوندم نوشته از ۸ و ۹ سالگی به بعد

دیره اون موقع 

من 8 سالگی رفتم ...اونقدر بدنم خشک بود ، نزدیک بود دستم بشکنه

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
هرچه زودتر بهتر  دختر من ۶/۵ ساله است .. و بیش از ۳ سال هست که ژیمناستیک کار میکنه

من پسرم ۴/۵ساله اس میخوام بفرستمش همش میترسم نکنه مربی با زور بهشون یاد بده یا مثلن فشار بده دستو پاشونو 

و اینکه لاغر ضرر نداشته باشه براش؟ برا قد کشیدن خوبه؟چیا بدم بهش بخوره اگه کلاس رفت ؟ یا چند روز در هفته هست هر دفعه چند ساعته؟ مربی زن باشه بهتر یا مرد ..

میشه جواب بدی ممنون