2752
2734

نظرتون راجب این پک ماما بیبی و وی کر و بی بی لند چیه 

کدوم بهتره 

کدومو استفاده کردید راضی بودین ؟

و اگه ازاینا استفاده نکردید به جز اینا و فیروز چی استفاده کردید 

بعد میشه بگید محصولات بهداشتی ضروری که باید بخریم چیا هستن ؟مای بیبی و دستمال مرطوب و روغن بدن خریدم 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....

من ۱۶ ماهه فقط مامابیبی استفاده میکنم. هم عاشق بو و عطرشم، هم کاملا با بدن بچه من سازگاره. زمستون خودمم از لوسیون بدنش استفاده میکنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۱۶ ماهه فقط مامابیبی استفاده میکنم. هم عاشق بو و عطرشم، هم کاملا با بدن بچه من سازگاره. زمستون خو ...

جدی خوبه 

من دی ج ی کالا کامنتارو دیدم میشه گفت نود درصد راضی بودن 

بعضیا تو سایتای دیگه زده بودن زیاد خوب نیس مردد شدم یکم ولی ته دلم حس میکنم محصول خوبیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدی خوبه  من دی ج ی کالا کامنتارو دیدم میشه گفت نود درصد راضی بودن  بعضیا تو سایتای دیگه ...

من راضیم. به اطرافیان خودمم هپیشه پیشنهاد میدم. اینکه با پوستش سازگاره خیلی خوبه

پوشک زیاد نگیریا، ببین کدوم مارک بهش میسازه. من اول مولفیکس گرفتم نساخت به بچه م بعد از اون فقط مای بیبی میگیرم. مارک دیگه هم امتحان نکردم. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من راضیم. به اطرافیان خودمم هپیشه پیشنهاد میدم. اینکه با پوستش سازگاره خیلی خوبه پوشک زیاد نگیریا، ...

ممنون عزیزم 

اکثرا گفتن مای بیبی به بچشون ساخته و کمتر حساسیت داده دیگه مامانم سه بسته ۲۲ تایی سایز یک گرفته 🤦🏻‍♀️😑امیدوارم یهش بسازه 

فقط یه سوال به نظرت سایز یک برا بیمارستان مناسبه ؟روزای اول ؟

دوستام همه میگن صفر نخر کوچیک میشه ،رو سایز یکم زده از ۲ تا ۵ کیلو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم  اکثرا گفتن مای بیبی به بچشون ساخته و کمتر حساسیت داده دیگه مامانم سه بسته ۲۲ تایی ...

اره خوبه

الان نگاه کردم سایز صفر زده تا۲.۵ کیلو نوزاد نارس