2752
2734
عنوان

بیاین رژیم لاغری من

98 بازدید | 11 پست

بچه ها من رژیمم که تصمیم دارم بگیرمو براتون مینویسم بگید خوبه یا نه 

صبحانه :چایی یا قهوه بدون شکر +1 ق غ پنیر +1عدد گرد +خیار یا 1 عدد تخم مرغ آب‌پز +1 عدد خیار یا 1 عدد میوه مثلا 1عدد پرتقال 

ناهار:خورشت، مرغ یا هرچیزی داشتیم بدون نون و برنج با 1 کاسه کوچولو ماست،و سالاد ،اگه غذامون پلویی بود که 1 کاسه سالاد شیرازی + ماست 

شام :1 کاسه ماست و خیار یا 2 عدد خیار خرد شده با نمک یا 1 عدد تخم مرغ آب‌پز یا 1عدد سیب زمینی کوچولو آب‌پز.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم وزنم فوق العاده بالاست دارم اذیت میشم دیگه 😭😢

منم وزنم ۷۳خیلی خیلی بالاس،دکتر واسم هفت قاشق برنج برای ظهرهانوشته،ریزش مو میگیری قریونت

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
چون وزنم بی حد رفته بالا 💔😢

میفهمم که میخوای زود وزن کم کنی ولی این مدلی زود خسته میشی بدتر برمیگردی به پرخوری😞

یام اگه بتونی نگهش داری بدنت عادت میکنه به این مقدار کالری و چن کیلو بعد استپ میکنه.... با راه و روش درست بری کم کم اهسته و پیوسته به خواستت میرسی

من ۲۳ کیلو اینجوری کم کردم عزیزم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
وزنت خوبه که.... 😔

نه خیلی بالاس واقعا اذیتم،مریضم همش بخاطرش،نگران نباش آروم آروم وزنتون کم میشه،کنارش ورزش هم کنی عالیه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍