2752
2734

من خیلی به این موضوع فکر کردم چون میخواستم انجامش بدم 

اما تهش متوجه شدم نمیتونم اونطور که باید بهش عشق و محبت بدم، کسایی که اینکار رو میکنن واقعا دل بزرگی دارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شماکه نمیتونی دوسش داشته باشی ابدا نباید بیاری .....ماها که نازایی داریم و عشق بچه داریم شاید مجبورباشیم

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

بنظرم انقد مهر اون بچه ب دلت میشینه ک‌کلا فراموش میکنی بچه خودت نیس.ولی اگر حتی یک درصد هم احتمال میدی دوسش نداشته باشی اصلا سمتش نرو اصلا ،اون طفل نعصوم یبار کنار گذاشته شده واسه دفعه دوم نزار این حسو تجربه کنه

خب شماکه نمیتونی دوسش داشته باشی ابدا نباید بیاری .....ماها که نازایی داریم و عشق بچه داریم شاید مجب ...

منم بخاطر نازایی میگم.ولی اصلا نمتونم خودمو راضی کنم

2706