2733
2734
عنوان

ازدواج دختر مسلمان با دیگر مذهب ها یا بی دین

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 123 پست
ای جونم💕  کوتاهی از من بود .. پرسید میتونم سؤال کنم  و من فکر  کردم به دنبال آگاهی ...

کوتاهیت در ریپلای کردنت بود،وقتی چیزی بهت ربطی نداره،ریپلای نکن تا بحثو عوض کنی و اینجوری اختلاف بندازی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازدواج مرد مسلمان با دختر غیر مسلمان و اهل کتاب جایز هست  اما دختر مسلمان تنها با مرد مسلمان م ...

ما چقدر بدبختیم... 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 
اسلام دین تند و یکه تازه و این کارو مجاز نمیدونه تنها راهشم اینه که طرف مقابل به دین مبارک!!اسلام ...

از دین اسلام چی میدونی که اینطور میگی؟

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
یه بلاگری هست نمیدونم دیدید یا نه با یه مرد سیاه پوست ازدواج کرد و خارج از کشور زندگی میکنه حجابم ند ...

ی بلاگر هست 

با ی چینی ازدواج کرده قد شوهرش از خودش کوتاه تره الان اسمش یادم نیس 

اون مسیحی شده

تعارفی تو حرفای من دیدی؟خیالت راحت با امثال شما هیچ تعارفی ندارم.

میبینم 

ماشالله تربیت و آرامش بیست

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
خانوم محترم تنها دینی که معمولا داخل کشور ما میتونند زندگی کنند،دین اسلام و مسیحیته  دین یهود ...

من دوست یهودی دارم. چندتا نشونت بدم یهودی که آزادانه تو ایران زندگی میکنن؟؟. چندتا ؟؟. سر به کنیسه های تهران و اصفهان زدی؟؟  می‌دونی حضرت موسی کیه.  دین خداست دیگه چرا جنگ میکنید باشون 

کوتاهیت در ریپلای کردنت بود،وقتی چیزی بهت ربطی نداره،ریپلای نکن تا بحثو عوض کنی و اینجوری اختلاف بند ...

اطلاعات غلط دادن شما به کاربرها  و پافشاری روی اونها   

این حق رو به من و هر کابر دیگه ای میذه تا مانع  در فشانی های شخص شاخص ! شما شویم . 

عزیز جان ! 

2706