2733
2734

اونی ته تو تاپیک قبلیم نینی یارو تگ کردی گفتی رسیدگی کنید به استاتر بابت زدن تاپیک قومیتی و اف شده !اگه این تاپیکمو میبینی مطمئن باش نمیبخشمت حتی بابت همین حقی که فکر میکنی اصلا به گردنت نیست!

من تاپیک قومیتی زدم؟یه نگا به عنوان کردی؟میگم نژاد پرست نباشین فرقی نداره از کدوم قوم باشین بعد زرتی نوشتی تاپیک قومیتی؟

گفتی استاتر تاپیک قومیتی زده اف شده!ببخشید که وقتی اعلانی درباره اون تاپیک دریافت نکردم گوشیمو گذاشتم کنار و اینجا پلاس نبودم و به زندگیم رسیدم!بنده علم غیب دارم که یهو تاپیک بروز میشه و عده بازم برخلاف عنوان تاپیک تاپیکو به گند میکشن؟

خیلی دوست داشتم تگت کنم منتهی اجازشو ندارم ولی امیدوارم تاپیکو ببینی و بدونی واقعا حتی بابت همین یه جملت ناراحت شدم و نمیبخشمت

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍