2733
2734

نامزد من میگ 😂 چته سگ شدی داری پاچه میگیری 

داشت قبض پرداخت می‌کرد بعد دیروز هم گفت دارم قبض پرداخت میکنم هی اشغال می‌کرد امروز هم گفت دارم قبض پرداخت می‌کنم فک کردم دروغ میگ دیروز داشت بیمه ماشین پرداخت می‌کرد امروز پول گاز باهاش دعوا کردم میگ اول ازم بپرس بعد ایجور کن منم گفتم فقط تو رو دارم تو ای دنیا میترسم 

گفت نترس کسی نمیتونه منو ازت بگیره 

برا اولین بار گفت تقصیر من بوده ک بهت نگفتم 😂

هر چی میشه میزاره گردن من بیچاره 

خیلی بد سرش داد زدم فک کنم ترسیده بود ک گردن گرفت کارشو 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 

میگه چیه پرخاشگر شدی (اینو نمیدونم کجا خونده) نکنه پریودی؟😂 و کلا زیاد باهام بحث نمیکنه تا اوکی بشم من خیلی زود عصبی میشم و خیلی خیلی زود عادی میشم انگار که هیچ اتفاقی نیافتاده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این چیه گفتی میترسم..

حالا برات تاقچه بالا میاد

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

من زود عصبی میشم ولی شوهرم ریلکسه موقعی هم که من عصبی ام معمولا اون فقط سکوت میکنه تا من آروم بشم

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله