2752
2734

عصبیم دلم میخواد بمیرم 

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موقع پریودته ؟

ن بابا شیر میدم  شیش ماهه سزارین شدم هنوز پریود نشدم

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
پریودی 

ن

ن بابا شیر میدم  شیش ماهه سزارین شدم هنوز پریود نشدم

خب افسردگی بعدزایمانه عزیزم ....مگر خودت با افکارت خودتو آروم کنی وگرنه هیچکس بفکرت نیست متاسفانه برا همه همینه

خب افسردگی بعدزایمانه عزیزم ....مگر خودت با افکارت خودتو آروم کنی وگرنه هیچکس بفکرت نیست متاسفانه بر ...

توی افکارم اینه ک تباه شدم هیچ امیدی ب آینده ندارم دیگ هیچ چیز  خوشحالم ننیکنه

توی افکارم اینه ک تباه شدم هیچ امیدی ب آینده ندارم دیگ هیچ چیز  خوشحالم ننیکنه

میدونم دقیقا منم این فکرا توسرم بود با ی شوهر الکلی حساب کن ....واسه همه همینه احساس میکنی تو ی منجلابی گیر کردی خلاص بشو هم نیستی و تمونی نداره ...قرص آهن لخور ک کم خون نباشی بیشتر اعصابت خورد باشه و صبحا صبحانه بخور ک سر حال باشی دور اطرافتو مرتب کن ک عصبی نشی و یکم بخودت رسیدگی کن اگ میتونی هر روز دوش بگیر باآب گرم نگیری بهتره سرد سرحالت میاره ....این نیز بگذرد