2752
2734
عنوان

توسل گره گشا ، بی برو برگرد

254 بازدید | 18 پست

تو ویدئوش میگن که تا حالا نشده کسی این توسل رو انجام بده و بگه جواب نگرفته ، امشب بهترین موقعست برای توسل ، کار سختی هم نیست ، باید سوره یاسین بخونید ، کلیپش رو میزارم با توضیحات ببینید ، اگر هم حاجت گرفتید منو هم دعا کنید به حاجتم برسم 🙏❤️

https://uupload.ir/view/img_20240524_005800_512_e97a.mp4/

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

هر کسیو میدونید حاجت داره و نیاز داره بهش تگش کنید

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا همینه ، مرسی بانو جان 😍❤️

من امشب خوندم.ان شاءالله که همگی حاجت روا بشیم

منم خوندم گفتم بیام اینجا هم بگم بقیه هم بی نصیب نمونن

میشه ی شب جمعه دیگ امتحان کرد یا فقط امشب؟

تو فیلم گفته نزدیک ترین شب جمعه قبل از چهاردهم ماه قمری باید شروع کنی

قبول باشه  خدا خیرت بده  التماس دعای فرج  واسه شفای زینت هم دعا کن لطفا

محتاجم به دعا عزیزم

@نون_بربریییی     @18_narnia     @nazroz20     @‍زهرا گله ...

ممنونم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
تو فیلم گفته نزدیک ترین شب جمعه قبل از چهاردهم ماه قمری باید شروع کنی

الان یدونه یاسین بخونم خب

هفته بعد این زمان دوتا یاسین 

درسته؟

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2706