2733
2734
عنوان

کنترل میل جنسی

618 بازدید | 35 پست

سلام دوستان. به جز ورزش و کار زیاد چه راه حلی برای حس نکردن میل جنسی دارید؟ من 32 سالمه و هیچ وقت رابطه نداشتم. دوست.پسر یا نامزد یا شوهر هم ندارم. ولی حس میکنم نیاز شدید جنسی دارم. اصلا یه دختر مجردی که هیچ وقت رابطه رو تجربه نکرده میتونه نیاز جنسی اینقدر شدید داشته باشه؟ میخوام بدونم این حسی که من دارم طبیعی هست و دقیقا همون نیاز به رابطه اس؟ منظورم رابطه عاطفی مثل نیاز به بوس و آغوش و هم صحبت و اینا نیست. دقیقا منظورم نیاز جنسی هست. و اینکه چه کار کنم که تا زمانی که ازدواج نکردم کنترل بشه و حسش نکنم؟؟ وسط کار و درس و زندگی میاد خسته شدم دیگه تو رو خدا راهکار بهم بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706