2752
2734

خانما ۱۲ روز از اولین اقدامم میگذره.۱۳ روز دیگه ام موعدمه.بنظرتون این لانه گزینیه یا پریود؟

کمر شدید درد میکنه سینهاد درد میکنه.دیگه هیچ علائمی ندارم.تروخدااگه میدونید بگید این لک برای چیه؟

قبل از این لک خونابه خیلی کم ازم میومد

💜و عشق اگر با حضورهمین روزمرگی هاعشق بماند !عشق است…💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگه دوره ت چند روزه ست که 12 روز از اقدامات میگذره هنوز 13 روز به موعد مونده؟ وسط دوره باید اقدام کن ...

۳۰ روزست دورهام

اقدام داشتم برای همین الان لک دیدم نکران شدم

منم اقدام بودم وسط سکیلم بود بعد از نزدیکی لکه دیدم همون ماه حامله بودم

ابجی ازین لکها داشتی؟

من شدید دل دردو کمر درد دارم

خونابه ازم میاد

خیلی نگرانم 

میشه راهنماییم کنی

ابجی ازین لکها داشتی؟ من شدید دل دردو کمر درد دارم خونابه ازم میاد خیلی نگرانم  میشه راهنما ...

منم بعد از نزدیکی خودمو با دستمال تمیز کردم دستمالم خونی شد دیگه اخر همون ماه بی بی چکم مثبت شد برا من لکه لانه گزینی بود احتمالا

خدایا شکرت 
منم بعد از نزدیکی خودمو با دستمال تمیز کردم دستمالم خونی شد دیگه اخر همون ماه بی بی چکم مثبت شد برا ...

درسته

نه میگم تو خونت لکه سیاهم بود مثل اینی که من فرستادم یا فقط خون شفاف و قرمز بود؟

درسته نه میگم تو خونت لکه سیاهم بود مثل اینی که من فرستادم یا فقط خون شفاف و قرمز بود؟

خون رو دستمال پخش شده بود به هم مالیده شده بود درست معلوم نمیشد خونابه روی تمام دستمال بود

خدایا شکرت