2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی افتضاح افتضاح

580 بازدید | 49 پست

زایمان سومم بوده و حس میکنم داغون شدم 

ضربان قلب بچه کند شده بود و با زور و فشار شکم اونم شش هفت نفر بچه رو فرستادن پایین 

حس میکنم کاملا پاره شدم 

وقتی میرم دستشویی انگار از همه طرف ادرار می‌ریزه 

کمرم که ترق ترق صدا میده 

و رحمم که انگار داره میزنع بیرون بچه هم بی قرار مدام می‌شینم و راه میرم 

خیلی نگرانم ایندفعه چجوری میشم 

یکی ام شیردهی که سینه هارو داغون می‌کنه 

و مردها که خوش ب حالشون همیشه ترو تازه آن 

و ناز هم میکنن 

چند روز بعد زایمان سر پا شدین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور دختر دای منم بچه اولش آمپول آوریورال میگن چیه بی حسی زد راحت زاید

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  

حدود ۸ ۹ روز بعدش سرو پا شدم.   من شکم اولم بود رحمم خنوزم ک هنوزه زده بیرون خیلی بد شده

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه

خسته نباشی  ولی مگه بچت چند کیلو بود😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
یعنی بازم بچه میخوای؟؟؟ بیخیال عزیزم زایمان طبیعی یه دونه ش هم عوارض جبران ناپذیر داره 

بدون بچه هم نمیشه 

البته بارداری سومم ناخواسته بود 

سزارین اختیاری هم قبول نکردن 

چکار باید میکردم ؟

من هر دو زایمانم طبیعی بود و دقیقا بعد زایمانم سر پا شدم

فاصله زایمانام دقیقا چهار سال بود و کلا مدام ورزش میکردم حتی تو بارداری

ماساژ پرینه میدادم ،که کاملا پرینم انعطاف پذیر بود

بعد زایمان ورزش کگل که ماهیچه هام مثل سابق سفت شد

الان هم یه سال از زایمان دومم میگذره ورزش میکنم عصلات شکمم سفت شده دو طرف خط داره انگار نه انگار زایمان داشتم

تازه دور سر بچه اولم ۳۷ونیم بود

2706