2733
2734

امشب گیر داده بود می‌گفت داداشم مشکوک میزنم تا اسم تو رو میارم می‌خنده میگه شمارشو بده دلم تنگ شده براش😐 برادرش خیلی اوسکول میزنه می‌گفت چادر سرش کرده بود سوار موتور شده بود تک چرخ میزد یبار منو و دوستمو سر کوچشون دیده بود نیششو باز کرده بود جلوم تک چرخ میزد بعد یبارم به دوستم گیر داده بود دعوتش کن خونمون😐چند دقیقه پیش زنگ زدم به دوستم یهو دیدم برادرش جواب داد گفت سلااااام زیبااااا(اسمم زیبا)چه خبر خوبی این ورا گفتم سوگل هست گفت آره چه خبر چیکار میکنی خبر داری چند روز پیش دلار۶تومن گرون شد قیافه من😐 گفتم بده سوگل بیزحمت گفت باشه یهو گفت کاری نداری😐قطع کردم بعد خود دوستم زنگ زد

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تک چرخ با موتور رو یه بار گفتی 

شنیدم اینو 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

یبارم لازانیا درست کرده بود دوستم آورده بود دانشگاه یه تیکه ازش خوردم آتیش گرفتم بس که تند بود حالا کافه هم تعطیل بود نشد نوشابه بگیریم دوستمم با قاشق ماست میزاشت دهنم بیشعور🤣

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
جدی

آره

چادر و تک چرخ با موتور 

گفته بودی داداش دوستت

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....