2752
2734
عنوان

درسخونا یک لحظه بیاین

143 بازدید | 27 پست

شما برای درس خوندن امتحانات خرداد ماه صبح ها چ ساعتی درستونو شروع میکنید ک چند ساعت میخونید 

و یک برنامه میتونید بگید ک توی دو روز یعنی تا شنبه علومم رو تموم کنم 15 تا فصله مرسییییی اخه یکشنبه امتحان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۱ونیم میخوابم تا کارا خونه و ناهار فردا و اینارو اماده کنم بعد ۶ونیم صبح بیدار میشم تا ۱:۳۰ که دوباره میخوابم

البته من چون بچه دارم دیگه بعد از ظهر نمیخونم و حداکثر استفاده از همون تایم صبح و ظهره که ۷ساعت درس میخونم

نه

من جات بودم حتما زمان خوابمو اصلاح میکردم خواب شب رو نمیشه جبران کرد از یه طرف دیگه سر جلسه امتحان دچار مشکل میشی باید تا زمان داری چون یکماه طول میکشه زمان خوابت رو اصلاح کن

من جات بودم حتما زمان خوابمو اصلاح میکردم خواب شب رو نمیشه جبران کرد از یه طرف دیگه سر جلسه امتحان د ...

اینم حرفیه 

ن من میخونم روز های قبلش و پنج صبح بیدار میشم تا هفت میخونم و هشت امتحان میدم 

اگرم چند فصل نخونده باشم س یا چهار صبح  

من جات بودم حتما زمان خوابمو اصلاح میکردم خواب شب رو نمیشه جبران کرد از یه طرف دیگه سر جلسه امتحان د ...

دقیقا برای همین نمیتونم الان خوابمو درست کنم فقط روزی ک فرداش امتحان دارم زودتر بیدار میشم که تا شب خسته شم دوساعت بخوابم سرحال شم

2706