2752
2734
عنوان

خانمایی ک تنبلی تخمدان داشتن بیان

105 بازدید | 18 پست

چجور درمان شدید و باردار شدید من نزدیک یک ساله اقدامم خسته شدم بخدا دکتر بهم فمودین داده ۳ ماهه میخورم ولی فایده نداره پریودیامم ب شدت نامنظمه چکار کنم مامان بشم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از دکترت بپرس بعد دوست داشتی بخور .

اگه میخوای پریودیت منظم بشه پودر اینفولیکو که تقویتی هست و کپسول پونیکا ... من با این دوتا هرماه قشنگ پریود میشم . قبلا به زور آمپول و کلی کار پریود میشدم ۴ ماه یا ۶ ماه یک بار . 

پیاده روی هم خیلییییییی خوبه و کاچی بخوری توی پریودی و چایی دارچین زنجبیل بخوری . و تو پریودی سردی لب نزنی. و کاکائو  و شیرینی لب نزنی ....

قطره گیاهی ویتاگنوس هم خیلی خوب بود . با مصرفش باردار شدم  فقط به تنهایی خوردم با ورزش و.... که توی تاپیک دوران بارداری آخرای صفحه دو کامل توضیح دادم برو بخون  .... 

فقط من نمیدونم  بپرسی از دکتری کسی ...مصرف قطره با اون دو قرص بالا شاید خوب نباشه باهم مصرف نکنی 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
واقعا روغن سیاه دانه تاثیر داره

آره ببین فقط همه رو باهم انجام بده  

مثلا من هم چرب میکردم . هم قطره خوردم هم بادکش گذاشتم هم پیاده روی کردم هم با عنبر نسا دود دادم خودمو. همه اینارو انجام دادم باردار شدم

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706