2752
2734

۵ روز از موعدم گذشته

علائم بارداری دارم

ولی درد پریودی مخصوصا قسمت پایین کمر ناامیدم میکنه😔

والبته بی بی چک منفی😔

عزیزم من توبارداری هم درد پریودی داشتم

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

من هر لحظه ميخواستم پريود شم حتي

٥ روز كامل هم لكه بيني داشتم 

اما باردار بودم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من شدیدا کمردرد پریودی و پادرد پریودی داشتم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
بنظرت چرا بیبی چکم منفی شد؟ ممکنه چون زود انجام دادم منفی شده؟؟

نمیدونم عزیزم من روز موعد مثبت شدم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
منم لکه بینی دارم😢 ی لکه قهوه ای کوجیک رو شلوارم🥺 پس چرا بیبی منفی شد؟

من چون لكه بيني داشتم ٥ روز كلا گفتم پريود ميشم 

بعد از پنج روز لكه هام رنگش زرد شده تعجب كردم

وقتي زدم ساعت ٢ نصف شب بود سريع پررنگ شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺