2752
2734

الان پوست بدنم زیاد جالب نیس پاهام گندمی بالاتنم سبزی و بعضی جاهامم گندمی ..صورتم سفیده فقط الان شرتک میپوشم ولی تاپ ن کراپ همش ..دخترا ابنستایی یا جاریم میبینم حسرت میخورم بدنش خیلی خوبه ولی صورتش چال چوله برعکس😐من صورتم ماشالا خوشگل و خوبم اما بدنم ابنجور نکنه شوهرم ازم زده شه بچه هاا خیلی غصه میخورم بخدا ..سودای بدنم بالاس برا همین تیری قبلا یکم روشنتر بود ..مثلا بیرون میرم همه نگام میکنن هرکی ندون فک میکن بدنم سفید برفیم😐😐😐هووف واقا خدا هبچکسو کامل نیافریده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلیا میرن سوالاریم سبزه میشن ، یه چیزیم هست سفید میشا ، دستگاهه یا حتی لیزر ، برو اوکی میشی ولی درکل سعی کن خودتو دوست داشته باشی و قبول کنی . حتی طاووس به اون قشنگیم پاهای زشتی داره. 

2706