2752
2734

بنظرتون این قندان ها خریدار داره درست کنم ؟ قشنگن ؟ سنگ مصنوعی بلدم و میخام ازینا درست کنم بفروشم 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 مشکل ریزش مو ، موی زائد فراوان بدن ، جوش بسیار زیاد در ناحیه پشت بدن و بازوها و صورت و تیرگی فراوان نواحی خصوصی را دارم اگه تجربه ی مشابه داشتید و درمان شدین ب من کمک کنید دیگه دارم میمیرم  .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم با سنگ مصنوعی چیزای خوشگلتری میشه ساخت سینی هایی دیدم تو اینستا ک خیلی خوشگلن....

قالب هاش خیلی گرونن فعلن در حد کمتر میخام درست کنم تا بعد ب اونا برسم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 مشکل ریزش مو ، موی زائد فراوان بدن ، جوش بسیار زیاد در ناحیه پشت بدن و بازوها و صورت و تیرگی فراوان نواحی خصوصی را دارم اگه تجربه ی مشابه داشتید و درمان شدین ب من کمک کنید دیگه دارم میمیرم  .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
قالب هاش خیلی گرونن فعلن در حد کمتر میخام درست کنم تا بعد ب اونا برسم

بنظرم می ارزه اگ از سینی شرو کنی چون خیلی خوشگلن بنظرم زودم فروش میزن

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
بنظرم می ارزه اگ از سینی شرو کنی چون خیلی خوشگلن بنظرم زودم فروش میزن

عکسش داری ابجی

عین همینو دیدم تو اینستا درست کرد خیلی خوشگله بنظرم

مرسی عشقم