2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حیف شد که😅😂

چند سالته😉 پسرم میخواد فنی حرفه ای برداره شاید شد مکانیک بیام بگیرمت برا پسرم🤭🤭

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃

منه بدبختم از لاتا خوشم میاد😑

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کـه زخــم هر شکست من حضــور یک جوانــه شد🌱توهمونی هستی که تصمیم میگیری باشی✨زمان میبره ولی میشه🩹💔امیدوارم به خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست🤍شروع رژیم(1403/3/5)وزن اول۷۲👈🏿وزن هدف58👈🏿هدف اول69🔓هدف دوم67🔒هدف سوم65🔒هدف چهارم 63🔒هدف پنجم60🔒هدف اخررررر58🔒به امیدروز که قفل همشون باز بشههه💪🏿❤
منه بدبختم از لاتا خوشم میاد😑

😂😂😂

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

من اگر پس‌انداز قابل توجهی داشته باشم علاقه دارم هر چند ماه یک بار یک دوره آموزشی فنی و مهارتی ببینم. البته نه برای اینکه شغلم بشه برای گسترش توانایی‌های ذهنی و توسعه دید و تجربه اندوزی. 

یکی از دوره‌هایی که تو ذهنمه هم مکانیک خودرو است که به صورت تئوری هم یک مطالعات سطحی داشتم در موردش.

مکانیک سخته انصافن درساش

عه نمیدونستم خودش خیلی علاقه داره راستش به روحیاتشم همین کارا میاد🥴🥴

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
عه نمیدونستم خودش خیلی علاقه داره راستش به روحیاتشم همین کارا میاد🥴🥴

اگر علاقه داره بزار بره منم چون علاقه داشتم اومدم این رشته

نصف دوستام علاقه نداشتن و اومدن الان زده شدن و تغییر رشته دادن، بزار هرچی خودش دوست داره بره

کلن مکانیک و برقو چون رشته های سختی هستن ، کمتر کسی هست به مشکل بر نخورن ، یعنی عادیه

اگر علاقه داره بزار بره منم چون علاقه داشتم اومدم این رشته نصف دوستام علاقه نداشتن و اومدن الان زده ...

من گفتم هیچچچ دخالتی نکنم خودش میدونه با باباش هرچی بگم فردا خدای نکرده به مشکل بربخوره منو مقصر میدونه 

2706